in

Állást hirdetett a Budapesti Operettszínház – még lehet jelentkezni

A Budapesti Operettszínház pályázatot hirdet kottatáros munkakör betöltésére.

Közalkalmazotti jogviszony – teljes munkaidő

Pályázati feltételek:
érettségi bizonyítvány
kottaismeret
alapszintű archívumkezelői vagy (zenei) könyvtári ismeretek

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:
zenei végzettség
(zenei)könyvtári munkatapasztalat, kottatári gyakorlat
office alkalmazások felhasználói szintű ismerete (excel, word)
könyvtári nyilvántartó programok ismerete

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
A pályázó szakmai életútját bemutató fényképes önéletrajz.

A munkakör betölthetőségének időpontja:
A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázatok benyújtásának módja: elektronikus úton a [email protected] e-mail címen keresztül.

Szólj hozzá!

Presser Gábor gyászol: “Lacika a miénk volt, mi meg a Lacika bandája. “

Dolgozz a Budapesti Operettszínházban – ez is egy jó lehetőség