in

Budapest 24 órás jegy – info, ár

Budapest 24 órás jegy – info, ár.

Érvényes a feltüntetett kezdő időponttól (hónap, nap, óra, perc) számított 24 órán át, korlátlan számú utazásra Budapest közigazgatási határán belül az 1-99, 101-299, 900-999, M1, M2, M3, M4, H5, H6, H7, H8, H9, D14 vonalakon, a MÁV-START meghatározott vonatain, a VOLÁNBUSZ kijelölt elővárosi járatain és munkanapokon a D2, D11, D12 vonalakon. A jegyet ellenőrzéskor fel kell mutatni, és az ellenőrzést végző személy kérésére át kell adni. A jegy elővételben is megváltható. Megvásárlás után külön érvényesítést nem igényel.

Ez a jegyfajta megvásárolható mobiltelefonos alkalmazásból is, a papír alapú változatéval azonos áron, területi és időbeli érvényességgel. A mobiltelefonos alkalmazásból vásárolt jegy csak érvényes személyi azonosításra alkalmas okmány (személyazonosító igazolvány, útlevél, kártya formátumú vezetői engedély), diákigazolvány vagy (2021. március 31-éig) általános bérletigazolvány egyikével együtt használható, amelynek sorszámát a vásárláskor kell megadni. A vásárláskor megadott, eredeti igazolvánnyal együtt használható. A jegy a sikeres vásárlást követően legkorábban 2 perccel használható utazásra. A jegyet az ellenőrzést végző személy részére (kérés esetén az általa felmutatott kód beolvasását követően) be kell mutatni – metróállomáson és elsőajtós felszállási rendben közlekedő autóbuszon, trolibuszon a kiragasztott kód beolvasását követően a jegyképet kell bemutatni.

A mobiljegy csak aktív internetkapcsolattal vehető igénybe. A jegy az érvényesség kezdete előtt legfeljebb 30 nappal váltható meg elővételben, nem cserélhető, nem ruházható át, és csak az érvényesség kezdete előtt váltható vissza. A mobiltelefonos alkalmazásról, illetve az abból vásárolt jegyek használatáról, cseréjéről, visszaváltásáról itt tájékozódhatsz.

A Budapest 24 órás jegy 1 650 Ft-be kerül

Bővebb – Budapest 24 órás jegy

Szólj hozzá!

Hány éves Fésűs Nelly? Íme a válasz!

Cegléd: Street Food és Zenei Fesztivál 2021 – programok