A japán banda június 17-én először lépett fel Magyarországon. Az Akvárium Klub kis termében adott telt házas koncertet egy forró, nyári estén, amelyre már jóval a kezdés előtt hosszú sorban várakoztak a rajongók.
[Dátum: 2026.06.23. 08:00]
[Dátum: 2026.06.23. 08:00]
Tovább: Telt ház a Man with a mission koncerten
Még több zenei hír Zene.hu
Szólj hozzá!