in ,

Férfi kézilabda eb menetrend 2022 – infok itt!

Férfi kézilabda eb menetrend 2022 – infok itt!

A 2022-es férfi kézi Eb-t január 13. és 30. között rendezik meg Magyarországon és Szlovákiában. Tizennyolc nap alatt 24 csapat 65 találkozót játszik.

A csoportmeccseknek Budapest (az épülő multifunkcionális csarnok), Debrecen (Főnix-csarnok), Szeged (az épülő új csarnok), Pozsony (2 csoport) és Kassa ad otthont, a középdöntőben Budapest és Pozsony rendez mérkőzéseket, a záró hétvége a magyar fővárosban lesz.

A magyar válogatott a továbbjutása esetén a középdöntőben is Budapesten lép pályára.

A magyar válogatott menetrendje a B-csoportban
2022. január 13.: Magyarország–Hollandia
Január 16.: Portugália–Magyarország
Január 18.: Izland–Magyarország

CSOPORTKÖR

A-CSOPORT (DEBRECEN)
1. 13. 18.00 Szlovénia–Észak-Macedónia 27–25
1. 13. 20.30 Dánia–Montenegró 30–21
1. 15. 18.00 Észak-Macedónia–Montenegró 24–28
1. 15. 20.30 Szlovénia–Dánia 23–34
1. 17. 18.00 Montenegró–Szlovénia 33–32
1. 17. 20.30 Észak-Macedónia–Dánia 21–31
AZ A-CSOPORT VÉGEREDMÉNYE
  1. Dánia 3 3 95–65 +30  6  
  2. Montenegró 3 2 1 82–86 –4  4  
  3. Szlovénia 3 1 2 82–92 –10 2
  4. Észak-Macedónia 3 3 70–86 –16 0

 

B-CSOPORT (BUDAPEST)
1. 13. 20.30 MAGYARORSZÁG–Hollandia 28–31
1. 14. 20.30 Portugália–Izland 24–28
1. 16. 18.00 Portugália–MAGYARORSZÁG 30–31
1. 16. 20.30 Izland–Hollandia 29–28
1. 18. 18.00 Izland–MAGYARORSZÁG
1. 18. 20.30 Hollandia–Portugália

 

A B-CSOPORT ÁLLÁSA
  1. Izland 2 2 57–52 +5 4
  2. Hollandia 2 1 1 59–57 +2 2
  3. MAGYARORSZÁG 2 1 1 59–61 –2 2
  4. Portugália 2 2 54–59 –5 0
C-CSOPORT (SZEGED)
1. 13. 18.00 Szerbia–Ukrajna 31–23
1. 13. 20.30 Horvátország–Franciaország 22–27
1. 15. 18.00 Franciaország–Ukrajna 36–23
1. 15. 20.30 Horvátország–Szerbia 23–20
1. 17. 18.00 Ukrajna–Horvátország 25–38
1. 17. 20.30 Franciaország–Szerbia 29–25
A C-CSOPORT VÉGEREDMÉNYE
  1. Franciaország 3 3 92–70 +22  6  
  2. Horvátország 3 2 1 83–72 +11  4  
  3. Szerbia 3 1 2 76–75 +1 2
  4. Ukrajna 3 3 71–105 –34 0

 

D-CSOPORT (POZSONY)
1. 14. 18.00 Németország–Fehéroroszország 33–29
1. 14. 20.30 Ausztria–Lengyelország 31–36
1. 16. 18.00 Németország–Ausztria 34–29
1. 16. 20.30 Fehéroroszország–Lengyelország 20–29
1. 18. 18.00 Lengyelország–Németország
1. 18. 20.30 Fehéroroszország–Ausztria

 

A D-CSOPORT ÁLLÁSA
  1. Lengyelország 2 2 65–51 +14 4
  2. Németország 2 2 67–58   +9 4
  3. Ausztria 2 2 60–70 –10 0
  4. Fehéroroszország 2 2 49–62 –13 0
E-CSOPORT (POZSONY)
1. 13. 18.00 Spanyolország–Csehország 28–26
1. 13. 20.30 Svédország–Bosznia-Hercegovina 30–18
1. 15. 18.00 Csehország–Bosznia-Hercegovina 27–19
1. 15. 20.30 Spanyolország–Svédország 32–28
1. 17. 18.00 Bosznia-Hercegovina–Spanyolország 24–28
1. 17. 20.30 Csehország–Svédország 27–27
AZ E-CSOPORT VÉGEREDMÉNYE 
  1. Spanyolország 3 3 88–78 +10  6  
  2. Svédország 3 1 1 1 85–77 +8  3  
  3. Csehország 3 1 1 1 80–74 +6 3
  4. Bosznia-Hercegovina 3 3 61–85 –24 0

 

F-CSOPORT (KASSA)
1. 13. 18.00 Oroszország–Litvánia 29–27
1. 13. 20.30 Norvégia–Szlovákia 35–25
1. 15. 18.00 Szlovákia–Litvánia 31–26
1. 15. 20.30 Norvégia–Oroszország 22–23
1. 17. 18.00 Szlovákia–Oroszország 27–36
1. 17. 20.30 Litvánia–Norvégia  29–35
AZ F-CSOPORT VÉGEREDMÉNYE 
  1. Oroszország 3 3 88–76 +12  6  
  2. Norvégia 3 2 1 92–77 +15  4  
  3. Szlovákia 3 1 2 83–97 –14 2
  4. Litvánia 3 3 82–95 –13 0

 

KÖZÉPDÖNTŐ

I. CSOPORT (BUDAPEST)
1. 20.
1. 20.
1. 20.
1. 22.
1. 22.
1. 22.
1. 24.
1. 24.
1. 24.
1. 26.
1. 26.
1. 26.

 

II. CSOPORT (POZSONY)
1. 20.
1. 20.
1. 20.
1. 21.
1. 21.
1. 21.
1. 23.
1. 23.
1. 23.
1. 25.
1. 25.
1. 25.

 

EGYENES KIESÉSES SZAKASZ  
ELŐDÖNTŐK (BUDAPEST)
1. 28. 18.00
1. 28. 20.30
5. HELYÉRT (BUDAPEST)
1. 28. 15.30
BRONZMÉRKŐZÉS (BUDAPEST)
1. 30. 15.30
DÖNTŐ (BUDAPEST)
1. 30. 18.00

 

2022-ES FÉRFI KÉZILABDA EURÓPA-BAJNOKSÁG, MAGYARORSZÁG–SZLOVÁKIA

A CSOPORTBEOSZTÁS
A-csoport (Debrecen): Szlovénia, Dánia, Észak-Macedónia, Montenegró
B-csoport (Budapest): Portugália, MAGYARORSZÁG, Izland, Hollandia
C-csoport (Szeged): Horvátország, Szerbia, Franciaország, Ukrajna
D-csoport (Pozsony): Németország, Ausztria, Fehéroroszország, Lengyelország
E-csoport (Pozsony): Spanyolország, Svédország, Csehország, Bosznia-Hercegovina
F-csoport (Kassa): Norvégia, Oroszország, Szlovákia, Litvánia
A csoportok első két-két helyezettje jut a középdöntőbe, ahonnan a csoportok első két-két helyezettje jut az elődöntőbe.

Szólj hozzá!
Hirdetés

Prímszámok listája – mutatjuk a számokat

TV2 Tények mai adás esti videó