in

Halász Judit koncertek, fellépések – időpontok, helyszínek

Hirdetés

Halász Judit koncertek – aktuális időpontok, helyszínek.

Aug. 22.Sz, 10:00  Halász Judit: Játsszunk együtt! Diósgyőri vár jegyvásárlás
Aug. 29.Sz, 10:30  Játsszunk együtt! Halász Judit előadása Városmajori Szabadtéri Színpad jegyvásárlás
Aug. 30.V, 11:00  Halász Judit koncert Klebelsberg Kultúrkúria jegyvásárlás
Okt. 11.V, 11:00  HALÁSZ JUDIT: JÁTSSZUNK EGYÜTT! Marczibányi Téri Művelődési Központ jegyvásárlás
Febr. 14.V, 10:30 Halász Judit Játszunk Együtt VOKE József Attila Művelődési Központ jegyvásárlás


Még több Halász Judit koncert ITT

Korábbi koncertek

2020

2020. FEBR 1. 11 óra Kelenföldi Montázs Központ Színházterem 1119 Budapest Etele út 55.
2020. FEBR. 11 óra Rózsa Művelődési Ház 1181 Budapest Városház u. 1-3.

2020. FEBR 8. SZOMBAT, 11:00 UP Újpesti Rendezvénytér, Színházterem 1042 Budapest, Szent István tér 13-14. 
2020. FEBR 8. SZOMBAT, 15:00 UP Újpesti Rendezvénytér, Színházterem 1042 Budapest, Szent István tér 13-14. 
2020. FEBR 15. SZOMBAT, 11:00 Kőrösi Csoma Sándor Kőbányai Kulturális Központ, Színházterem, 

2020. FEBR 23. 11 óra Városi Sportcsarnok 2143 Kistarcsa Deák Ferenc u. 1.

2020. MÁRC 1. 11 óra Klauzál Gábor Budafok-Nagytétény Művelődési Központ 1222 Budapest Nagytétényi út 31-33. 

2020 Márc. 7. Sz, 11:00 Halász Judit Koncert Csili Művelődési Központ  – minden jegy elfogyott

2020. MÁRC 8. VASÁRNAP, 11:00 KMO Művelődési Központ, Déryné Színházterem 1191 Budapest, Teleki utca 50.

2019

MÁJUS

18. 16 óra IV. Szolnoki Palacsinta Fesztivál Széchenyi Ökoturisztikai Parkerdő Szabadtéri Színpad 5000 Szolnok Kaán Károly utca
19. 11 óra UP Újpesti Rendezvénytér 1042 Budapest Szent István tér 13-14.
24. 11 óra Szabadtéri Színpad Rossz idő esetén: Kossuth tér 18. Varga István Városi Sportcsarnok 2740 Abony Kálvin utcai játszótér
25. 11 óra Magyar Vasúttörténeti Park Szabadtéri Színpad 1142 Budapest Tatai út 92.
26. 11 és 16 óra Kölcsey Központ 4026 Debrecen Hunyadi utca 1-3.
27. Gyula

JÚNIUS
1. 17. óra Szabadtéri Színpad 6400 Kiskunhalas Bethlen Gábor tér
2. 16 óra 30 Gyerek Sziget Hajógyári Színpad 1033 Budapest Hajógyári Sziget
8. 11 óra Szivárvány Kultúrpalota 7400 Kaposvár Noszlopy Gábor u. 1.
9. 11 óra Babits Mihály Kulturális Központ 7100 Szekszárd Szent István tér 10.
15. 10 óra 30 Millenáris Szabadtéri Színpad 1024 Budapest Kis Rókus u. 16-20.

SZEPTEMBER

7. 11 óra Ferencvárosi Lakótelepi Mulatság 1098 Budapest József Attila lakótelep Nagyjátszótér Szabadtéri Színpad Csengettyű utca-Napfény utca sarok
8. 15 óra Gödöllői Belvárosi napok 2100 Gödöllő Ady Endre sétány Nagyszínpad
15. 11 óra Jókai Mór Művelődési Központ 2040 Budaörs Szabadság út 26.
21. 11 óra TEMI Fővárosi Művelődési Háza 1119 Budapest Fehérvári út 47.
22. 11 óra Marcibányi téri Művelődési Központ 1022 Budapest, Marczibányi tér 5/a –
28. 11 óra GYIK Rendezvényház 9400 Sopron Ady Endre út 10.
29. 10 óra Hegyvidéki napok Szabadtéri Színpad -rossz idő esetén Színházterem 1124 Budapest Csörsz utca 18. MOM Kulturális Központ

OKTÓBER
12. 11 óra Monor Városi Sportcsarnok 2020 Monor Kedneresalja, Balassi Bálint utca 25.
13. 11 óra Vigyázó Sándor Művelődési Ház 1173 Budapest Pesti út 113.
20. 11 óra Óbudai Kulturális Központ 1032 Budapest San Marco utca 81.
26. 11 óra Madách Imre Művelődési Központ 2600 Vác Dr. Csányi László körút 63.
27. 11 óra Honvéd Kulturális Központ Színházterem 1143 Budapest Stefánia út 34-36

NOVEMBER
9. 11 óra Corvin Művelődési Ház Erzsébetvárosi Színház 1165 Budapest Hunyadvár u. 43/c
10. 11 óra Kőrösi Csoma Sándor Kőbányai Kulturális Központ 1106 Budapest Szent László tér 7-14.
16. 15 óra Egressy Gábor Szabadidő Központ 2364 Ócsa Bajcsy Zsilinszky út 48.
17. 11 óra Szepes Gyula Művelődési Központ 2030 Érd Alsó út 9.
23. 11 és 15 óra Vaskakas Művészeti Központ 9022 Győr Czuczor G. u. 17.
24. 11 óra A Vértes Agorája 2800 Tatabánya Szent Borbála tér 1.
30. 11 óra Vörösmarty Művelődési Ház 2151 Fót Vörösmarty tér 3.

DECEMBER
1. 15 óra Arany János Közösségi Ház és Városi Könyvtár 2360 Gyál Kőrösi út 118-120.
5. 17 óra Hírös Agora Kulturális és Ifjúsági Központ 6000 Kecskemét Deák Ferenc tér 1.
7. 11 óra Juhász Ferenc Művelődési Központ 2051 Biatorbágy Baross Gábor utca 1.
8. 11 óra és 14 óra 30 Vígszínház 1137 Budapest Szent István körút 14.
14. 11 óra Klebelsberg Kultúrkúria 1028 Budapest Templom u. 2-10.
14. 11 óra Klebelsberg Kultúrkúria 1028 Budapest Templom u. 2-10.
15. 11 óra és 14 óra 30 Vígszínház 1137 Budapest Szent István körút 14.
22. 11 óra és 14 óra 30 Vígszínház 1137 Budapest Szent István körút 14.
29. 11 óra Vígszínház 1137 Budapest Szent István körút 14. – minden jegy elfogyott

Koncert program 2018

NOVEMBER

  1. 16 óra PTE Orvostudományi Kar Aulája
  2. 11 óra Corvin Művelődési Ház 1165 Budapest Hunyadvár u. 43/c
  3. 11 óra Szepes Gyula Művelődési Központ 2030 Érd Alsó út 9.
  4. 11 óra Kelenföldi Montázs Központ Színházterme 1119 Budapest Etele út 55.
  5. 11 óra Kőrösi Csoma Sándor Kőbányai Kulturális Központ 1106 Budapest Szent László tér 7-14.
  6. 11 és 15 óra Vaskakas Művészeti Központ 9022 Győr Czuczor G. u. 17.
  7. 11 óra A Vértes Agórája 2800 Tatabánya Szent Borbála tér 1.
  8. 15 óra Sillye Gábor Művelődési Központ és Közösségi Ház

    DECEMBER
  9. 11 óra Aba-Novák Agóra Kulturális Központ Színházterem 5000 Szolnok Hild tér 1.
  10. 11 és 14 óra 30 Vígszínház 1136 Budapest Szent István körút 36.
  11. 14 óra 30 és 17 óra Hírös Agóra Ifjúsági és Kulturális Központ 6000 Kecskemét Deák F. tér 1.
  12. 11 óra Klebersberg Kulturkúria 1028 Budapest Templom u. 2-10.
  13. 11 és 14 óra 30 Vígszínház 1136 Budapest Szent István körút 14.
  14. 11 óra Juhász Ferenc Művelődési Központ 2051 Biatorbágy Baross Gábor u. 1.
  15. 11 és 14 óra 30 Vígszínház 1136 Budapest Szent István körút 14

Koncertek 2007-ben

OKTÓBER
7. 15 óra 1046 Budapest, Óceánárok utca 33. Állatsziget, Budapesti Állat- és Természetvédelmi Kultúrpark REX Kutyaotthon Alapítvány – Állatok Világnapi Rendezvénye
14. 15 óra Petőfi Csarnok Biobúcsú 1146 Budapest, Zrínyi Mihály ut 14.
27. 17 óra Kölcsey Központ 4026 Debrecen, Hunyadi utca 1-3.
28. 11 óra Dózsa Művelődési Ház 1173 Budapest, Pesti út 113.

NOVEMBER
6. 16. Csili Művelődési Központ 1201 Budapest, Nagy Győri István utca 4-6.
10. 11 óra Aba-Novák Kulturális Központ 5000 Szolnok, Hild tér 1.
11. 11 óra Királyerdei Művelődési Ház Csepeli Művelődési Központ 1213 Budapest, Szent István utca 230.
21. 15 óra Corvin Művelődési Ház Erzsébetligeti Színház 1165 Budapest, Hunyadvár utca 43/b.
25. 11 óra Művészetek Háza Hangversenyterem 3525 Miskolc, Rákóczi út 5.

DECEMBER
2. 11 és 14 óra 30 Vígszínház 1136 Budapest, Pannónia u. 1.
5. 10 óra 30 perc és 16 óra 30 perc TEMI Fővárosi Művelődési Háza 1119 Budapest, Fehérvári út 47.
9. 11 és 14 óra 30 Vígszínház 1136 Budapest, Pannónia u. 1.
14. 14 és 16 óra 30 Bartók Béla Megyei Művelődési Központ 9022 Győr, Czuczor Gábor u. 17.
16. 11 és 14 óra 30 Vígszínház 1136 Budapest, Pannónia u. 1.
20. 16 óra CAMPONA 1222 Budapest, Nagytétényi út 36-43.
22. 16 óra Biatorbágyi Faluház és Karikó János Könyvtár 2051 Biatorbágy, Baross Gábor u. 1.


Szólj hozzá!
Hirdetés
Hirdetés

Omega: Hajnali óceán

Bangó Margit – Aranyeső