Kovács Kati fellépései

Kovács Kati fellépései, koncertjei

Hirdetés

Kovács Kati fellépései, koncertjei.

Október 18. (csütörtök) 19 óra – KISÚJSZÁLLÁS, Vigadó Kulturális Központ.

Október 20. (szombat) 18 óra – KISKUNLACHÁZA, Petőfi Művelődési Központ.

Október 21. (vasárnap) 19 óra – BÉKÉSCSABA, 22. Csabai Kolbászfesztivál
online jegyvásárlás: https://www.csabaikolbaszfesztival.hu/jegyvasarlas

Október. 29. K, 19:00 Kovács Kati Symphonic Live – Az Életmű koncert Pécs Kodály Központ jegyvásárlás
November 4. H, 19:00 Kovács Kati Symphonic Live – Az Életmű koncert Agora – Művelődési és Sportház jegyvásárlás

November 22. (csütörtök) 19 óra – BERETTYÓÚJFALÚ, Nadányi Zoltán Művelődési Ház

November 25. (vasárnap) 18 óra – KECSKEMÉT, Hírös Agóra Kulturális és Ifjúsági Központ
online jegyvásárlás: http://www.hirosagora.hu/jegyrendeles

Nov. 30. Sz, 18:00 Kovács Kati Symphonic Live – Az Életmű Koncert Salgótarján, József Attila Művelődési Központ jegyvásárlás
Dec. 15. V, 19:00 Kovács Kati Symphonic Live – Az Életmű Koncert Szolnoki Városi Sportcsarnok jegyvásárlás

DEC 21. SZOMBAT, 20:00 Kovács Kati Symphonic Live – Az Életmű koncert Budapesti Kongresszusi Központ – Jegyek ITT

December 26. (szerda) 19 óra – DEBRECEN, Kölcsey Központ, online jegyvásárlás

Korábbi koncertek

2019
Október 11. (csütörtök) 19 óra – BALASSAGYARMAT, Mikszáth Kálmán Művelődési Központ.

2003

2003. augusztus
2. Dunakömlőd, Faluház 18:00
9. Zalalövő 16:00
9. Kustánszeg 17:30
9. Hajmáskér 21:00
10. Medgyesegyháza 21:30
16. Tiszagyenda 19:00
17. Csanádapáca 19:00
19. Kazár 19:00
20. Budapest (egyeztetés alatt) 15:00
20. Tordas 17:30
20. Mezőberény 20:15
20. Szentes 23:00
23. Zákányszék 15:00
23. Hetényegyháza (Kecskemét) 19:00
23. Budapest (Lurdy Ház) 21:15

2003. november
7. Budapest, József A. Színház, Stúdió 11 vendégeként 19:00
16. Budapest, Europark, Katalin napi műsor 17:00
21. Budapest, Ady Endre Művelődési Központ, IV. ker. 19:00
22. Bogyiszló 21:00
25. Debrecen, Aranybika Szálló, Bartók terem 15:30
29. Budapest, XVI. Polgármesteri Hivatal 16:00


2002

Augusztus 2. Tiszaújváros 18:30, 20:00
Augusztus 3. Balatonkenese 21:00
Augusztus 9. Sóskút 20:00
Augusztus 10. Ököritófülpös 18:00
Augusztus 10. Tiszabercel 21:00
Augusztus 11. Kisbácsa (Győr) 19:00

Augusztus 16. Makó 20:00
Augusztus 17. Bekecs 17:00
Augusztus 18. Mátyásdomb 15:00
Augusztus 18. Vámospércs 20:00
Augusztus 19. Tiszadob 15:00
Augusztus 19. Parasznya 18:00
Augusztus 19. Nyársapát 20:50

Augusztus 19. Ceglédbercel 22:00
Augusztus 20. Kiskunfélegyháza 18:30
Augusztus 20. Gyomaendrőd 21:00
Augusztus 24. Egerszalók 20:00
Augusztus 24. Nagyréde 21:30
Augusztus 31. Tapolca 12:30
Augusztus 31. Budapest, Bp. Elektromos 17:00
Augusztus 31. Mosonszolnok 20:30

Szeptember 1. Budapest XI., Európa Napok 14:00
Szeptember 1. Bihardiószeg, Románia 21:00
Szeptember 7. Paks 13:00
Szeptember 7. Dunaújváros 19:30
Szeptember 8. Harkány 16:00

Hirdetés
Hirdetés

Szólj hozzá!