Majális 2019: május elsejei események Székesfehérvárott

Hirdetés

Majális 2019: május elsejei események Székesfehérvárott.

Sportmajális Székesfehérvár 2019

Székesfehérvár évek óta sporttal ünnepel május elsején. A MOL Aréna Sóstó környéke ezen a napon megtelik amatőr és profi sportolókkal, hiszen a kisebb egyesületek mellett a város nagy klubjai is fontosnak tartják, hogy jelenlétükkel hirdessék: sportolni nemcsak egészségünk érdekében érdemes, hanem azért is, mert általa részesei lehetünk egy közösségnek. A rendezvény minden évben egy nagy, több száz sportolót összefogó menettel indul, amely végigvonul a városon. A felvonulást nem mindennapi versenyek, bemutatók követik, ahol profik és kezdő mozgolódni vágyók együtt edzhetnek.

PROGRAM
9.00 Az egyesületek hagyományos felvonulása a köszöntő után a Petőfi-szobortól a MOL Aréna Sóstóig a Band of StreetS zenekar kíséretével. Útvonal: János vitéz park – Palotai út – Széchenyi út – Csíkvári út

MOL Aréna Sóstó
10.00 Ünnepélyes megnyitó cheerleaderekkel, köszöntőt mond dr. Cser-Palkovics András polgármester – Székesfehérvár sportjáért díj átadása

Prémium Zrt. színpad
10.45 Veres Zoltán motoros műrepülő Európa-bajnok bemutatója az Albatrosz Repülő Egyesület szervezésében
11.00 Fehérvári egyesületek bemutatói – közben 16.30–17.00: streetball eredményhirdetés, nyereménysorsolás

Cutler Gym színpad (esőhelyszín: rendezvényterem)
11.00–12.00 Capoeira aerobik Czanik Balázzsal
12.00–12.30 Iron box edzés Darvas Rékával
12.30–14.30 Alakreform edzés Rubint Rékával
14.30–15.00 Zumba Dancs Évával
15.00–16.00 Intenset edzés Szentgyörgyi Rómeóval
16.00–18.00 Bothúzás

KÍSÉRŐPROGRAMOK
Sportegyesületek, klubok, civil szervezetek kitelepülése • Streetball 10.00–16.00
Szűrővizsgálatok, tanácsadás a Vöröskereszttel • Streetfood sarok • DJ 18.00–21.00 óráig

GYERMEKSZIGET
10.00–18.00 Fanyűvő Játékpark és kézműves foglalkozások
11.00 Fekete Dávid mesemondó (esőhelyszín: Sóstó Természetvédelmi Terület Látogatóközpont)
16.00 Fabók Mancsi Bábszínháza (esőhelyszín: Sóstó Természetvédelmi Terület Látogatóközpont)

RÉSZTVEVŐK
1. „Family Tree” Triatlon és Szabadidős SE
2. 4QUALITY Táncsport Egyesület
3. Alba Fehévár Kosárlabda
4. Albafit SE Fit-Kid szakosztály
5. Aquafitness Fehérvár
6. Bajnok Predátor Boksz SE
7. Curves Alba Regia Női Mozgásstúdió
8. Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia
9. Fehérvár Enthroners
10. Fehérvár Frizbi SE
11. Fehérvár Karate Akadémia
12. Fehérvár Rugby Club SE
13. Fehérvári Sakk Egyesület
14. Fejér Baranta HSE
15. Feketehegy-Szárazrét Sport- és Szabadidő Egyesület
16. FMKSE
17. FŐNIX Rock&Roll SE
18. Hajnal Mozgástér
19. Honvéd Szondi György SE
20. Kangatraining és RTM Székesfehérvár
21. KID Rock and Roll SE
22. Laguna Kulturális és TáncSport Egyesület
23. MÁV ELŐRE SC
24. Mozogj Kreatívan SE
25. Nyitott Tornatermekben Sportoló Lakosság
26. Prímafitt SE
27. RIKAIZEN – ANGYALKERT Sport- és Kulturális Egyesület
28. Seibukai Karate Fehérvár
29. Székesfehérvári Vívó és Szabadidősport Egyesület
30. Temesvári Márta SFG instruktor
31. Vitál Club SE

PRÉMIUM ZRT. SZÍNPAD FELLÉPŐI
11.00–11.25 VISION HIP-HOP Dance SE
11.25–11.40 Aquafitness Fehérvár
11.40–11.50 Rusznák Reni kismama torna
11.50–12.15 FŐNIX Rock and Roll SE
12.15–12.30 Temesvári Márta SFG Instruktor
12.30–12.50 Flash Aerobik SE
12.50–13.00 Kangatraining és RTM Székesfehérvár
13.00–13.15 Me Against The Music Hip-Hop Tánciskola
13.15–13.35 Kid Rock and Roll SE
13.35–13.50 Alba Fehérvár Kosárlabda U18-as bajnokcsapata
13.50–14.05 Honvéd Szondi György Sportegyesület
14.05–14.30 Free Spirit TSE
14.30–14.50 a Terem
14.50–15.15 4QUALITY Táncsport Egyesület
15.15–15.35 MÁV ELŐRE SC
15.35–15.55 Laguna KTSE
15.55–16.15 Albafit SE Fit-Kid
16.15–16.30 Prímafitt Sportegyesület
16.30–16.50 Streetball díjátadás + nyereménysorsolás
16.50–17.10 RIKAIZEN–ANGYALKERT Sport- és Kulturális Egyesület
17.10–17.35 Acro Dance SE
17.35–17.45 Fehérvári Sakk Egyesület
17.45–18.00 Atarashi Kaishin Ryu Karate Iskola
18.00–18.30 Hajnal Mozgástér

Bővebb ITT

Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés

Szólj hozzá!