in

Olimpia 2021 – olimpia napi program

Olimpia 2021 menetrend – íme a program.

JÚLIUS 24., SZOMBAT

ASZTALITENISZ
Szombat, 2.00: 
női egyes (Madarász Dóra, Póta Georgina), férfi egyes (Majoros Bence) – selejtező; vegyes páros (Szudi Ádám, Pergel Szandra) – nyolcaddöntő

CSELGÁNCS
Szombat, 3.30:
 női 48 kg (Csernoviczki Éva), férfi 60 kg – selejtezők, negyeddöntők

EVEZÉS
1.30:
 férfi egypár (Pétervári-Molnár Bendegúz), női kétpár, négypár – előfutamok (Tv: Eurosport1, M4 Sport)

GYEPLABDA
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
FÉRFIAK
A-CSOPORT
Szombat, 2.30:
 Japán–Ausztrália
Szombat, 3.00: Új-Zéland–India
Szombat, 5.15: Argentína–Spanyolország
B-CSOPORT
Szombat, 4.45: 
Hollandia–Belgium

3×3-AS KOSÁRLABDA
NŐK, 1. FORDULÓ
 (Tv: Eurosport2)
Szombat, 3.15: 
Orosz csapat–Japán
Szombat, 3.40: Kína–Románia
FÉRFIAK, 1. FORDULÓ
Szombat, 4.35:
 Lengyelország–Lettország
Szombat, 5.00: Kína–Szerbia

ÍJÁSZAT
2.00:
 női rangsorolóverseny
6.00: férfi rangsorolóverseny (Balogh Mátyás)
Szombat, 2.30: vegyes csapatok versenye, nyolcaddöntők

ÖKÖLVÍVÁS
Szombat, 4.00, 10.00: 
női 57 kg és 69 kg, férfi 57 kg (Gálos Róbert), 69 kg, 91 kg – selejtező

RÖPLABDA
FÉRFIAK
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
A-CSOPORT
Szombat, 2.00:
 Olaszország–Kanada
B-CSOPORT
Szombat,4.05: 
Brazília–Tunézia

SOFTBALL
CSOPORTKÖR, 3. FORDULÓ
Szombat, 3.00: 
Ausztrália–Kanada

SPORTLÖVÉSZET
Szombat, 1.30: női légpuska (10 m, Mészáros Eszter), férfi légpisztoly (10 m) – alapverseny, döntő

STRANDRÖPLABDA
Szombat, 2.00, 08.00, 13.00:
 férfi, női csoportmeccsek (Tv: Eurosport2)

SÚLYEMELÉS
Szombat, 2.50: 
női 49 kg, B-csoport; 06.50: női 49 kg A-csoport

TENISZ
Szombat, 4.00: 
férfi egyes (Fucsovics Márton), női egyes, férfi páros, női páros – 1. forduló

TEKVANDÓ
Szombat, 2.00: 
női 49 kg; férfi 58 kg (Salim Omar) – nyolcaddöntő, negyeddöntő, elődöntő

TOLLASLABDA
Szombat, 2.00, 11.00:
 férfi egyes (Krausz Gergely), férfi páros, női egyes (Sárosi Laura), női páros, vegyes páros – csoportmeccsek

TORNA
Szombat, 3.00, 07.30, 12.30: 
férfiak, selejtező

VÍVÁS
Szombat, 2.00:
 női párbajtőr, egyéni; férfi kard, egyéni (Decsi Tamás, Szatmári András, Szilágyi Áron) – 1. forduló, 2. forduló, nyolcaddöntő, negyeddöntő

JÚLIUS 25., vasárnaP

OLIMPIAI PROGRAM, TOKIÓ

ASZTALITENISZ
02.00:
 női (Póta Georgina, Madarász Dóra), férfi (Majoros Bence) egyes – selejtező; vegyes páros (Szudi Ádám, Pergel Szandra) – nyolcaddöntő;
07.15. női, férfi egyes – 1. forduló

CSELGÁNCS
03.30:
 női 48 kg (Csernovitzki Éva), férfi 60 kg – selejtezők, negyeddöntők
10.00: női 48 kg, férfi 60 kg – elődöntők, vigaszág, bronzmérkőzés, döntő

EVEZÉS
01.30: 
férfi egypár (Pétervári-Molnár Bendegúz), női, kétpár – vigaszág; női, férfi kormányos nélküli kettes, négyes, könnyűsúlyú kétpár – előfutamok;

GYEPLABDA
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
FÉRFIAK
A-CSOPORT
02.30: 
Japán–Ausztrália
03.00: Új-Zéland–India
05.15. Argentína–Spanyolország
B-CSOPORT
04.45: 
Hollandia–Belgium
11.30: Nagy-Britannia–Dél-Afrikai Köztársaság
12.00: Kanada–Németország
NŐK
A-CSOPORT
13.45: 
Hollandia–India
14.15: Írország–Dél-Afrikai Köztársaság

ÍJÁSZAT
02.30: 
vegyes csapatok versenye, nyolcaddöntők
07.30: vegyes csapatok versenye, negyeddöntők, elődöntők, bronzmeccs, döntő

3X3-AS KOSÁRLABDA
03.15, 07.00, 10.30, 14.00: 
férfi, női csoportmeccsek

KERÉKPÁR
04.00: 
férfi országúti mezőnyverseny (Valter Attila)

KÉZILABDA
FÉRFIAK
02.00, 07.15, 12.30: 
csoportkör, 1. forduló

LABDARÚGÁS
NŐK
9.30, 10.00, 10.30: 
csoportkör, 2. forduló

LOVAGLÁS
10.00: 
díjugratás – egyéni és csapatverseny, első nap

ÖKÖLVÍVÁS
04.00, 10.00:
 női 57 kg és 69 kg, férfi 57 kg (Gálos Roland), 69 kg, 91 kg és +91 – 1. forduló

RÖPLABDA
FÉRFIAK
02.00, 07.20, 12.40: 
csoportmeccsek, 1. forduló

SOFTBALL
3.00: 
csoportkör, 3. forduló – 3 mérkőzés

SPORTLÖVÉSZET
01.30:
 női légpuska (10 m, Mészáros Eszter), férfi légpisztoly (10 m) – selejtező, döntő

STRANDRÖPLABDA
02.00, 08.00, 13.00:
 férfi, női csoportmeccsek

SÚLYEMELÉS
02.50, 06.50: 
női 49 kg A- és B-csoport

TENISZ
04.00:
 férfi (Fucsovics Márton), női egyes és páros – 1. forduló

TÉKVANDÓ
03.00:
 női 49 kg, férfi 58 kg (Salim Omar) – nyolcaddöntő, negyeddöntő, elődöntő
12.00: női 49 kg, férfi 58 kg – vigaszág, bronzmeccs, döntő

TOLLASLABDA
02.00, 11.00: 
férfi (Krausz Gergely), női egyes (Sárosi Laura) és páros, vegyes páros – csoportmeccsek

TORNA
03.00, 07.30, 12.30: 
férfiak, selejtező

ÚSZÁS
12.00: 
férfi 400 m vegyes (Bernek Péter, Verrasztó Dávid), férfi 400 m gyors (Zombori Gábor), férfi 100 m mell, női 100 m pillangó (Sebestyén Dalma), női 400 m vegyes (Hosszú Katinka, Mihályvári-Farkas Andrea), 4×100 gyorsváltó – előfutamok

VÍVÁS
02.00:
 női párbajtőr, egyéni, férfi kard, egyéni (Decsi Tamás, Szatmári András, Szilágyi Áron) – 1. forduló, 2. forduló, nyolcaddöntő, negyeddöntő
11.00: női párbajtőr, egyéni, férfi kard, egyéni – elődöntő, bronzmeccs, döntő

VÍZILABDA
NŐK
07.00, 11.20. 
csoportmeccsek – 1.forduló

AZ OLIMPIAI PROGRAM NAPI BONTÁSBAN

–2. NAP – JÚLIUS 21., SZERDA
• –1. NAP – JÚLIUS 22., CSÜTÖRTÖK
• 1. NAP – JÚLIUS 23., PÉNTEK
• 2. NAP – JÚLIUS 24., SZOMBAT
• 3. NAP – JÚLIUS 25., VASÁRNAP
• 4. NAP – JÚLIUS 26., HÉTFŐ
• 5. NAP – JÚLIUS 27., KEDD
• 6. NAP – JÚLIUS 28., SZERDA
• 7. NAP – JÚLIUS 29., CSÜTÖRTÖK
• 8. NAP – JÚLIUS 30., PÉNTEK
• 9. NAP – JÚLIUS 31., SZOMBAT
• 10. NAP – AUGUSZTUS 1., VASÁRNAP
• 11. NAP – AUGUSZTUS 2., HÉTFŐ
• 12. NAP– AUGUSZTUS 3., KEDD
• 13. NAP – AUGUSZTUS 4., SZERDA
• 14. NAP – AUGUSZTUS 5., CSÜTÖRTÖK
• 15. NAP – AUGUSZTUS 6., PÉNTEK
• 16. NAP – AUGUSZTUS 7., SZOMBAT
• 17. NAP – AUGUSZTUS 8., VASÁRNAP •

Szólj hozzá!
Hirdetés
Ajánló:

Sármellék hangár fesztivál 2021 – infok, programok

Olimpiai 2020 – Hány ország vesz részt az olimpián?