in

Olimpiai menetrend szerda

Olimpiai menetrend szerda

A nyári olimpia ötödik napjának részletes menetrendje, a napi magyar indulók részletes programja.

JÚLIUS 28., SZERDA – ÖSSZEFOGLALÓ

A MAGYAR VERSENYZŐK NAPI PROGRAMJA/EREDMÉNYEI

Cselgáncs
Tóth Krisztián (férfi 90 kg) – selejtezőktől a döntőig
A 16 közé jutásért
Tóth Krisztián–Popole Misenga (menekültek olimpiai csapata)

Íjászat
Férfi egyéni, 1. forduló
11.49: Balogh Mátyás–Kim Vu Dzsin (koreai)

Úszás
DÖNTŐK, ELŐDÖNTŐK

3.30 és 3.35: férfi 100 m gyors (Németh Nándor) – elődöntő
3.49: férfi 200 m pillangó (Milák Kristóf, Kenderesi Tamás) – döntő
3.57 és 4.04: 
női 200 m pillangó (Kapás Boglárka) – elődöntő
4.45: női 200 m vegyes (Hosszú Katinka) – döntő
5.26: férfi 4×200 m gyorsváltó – döntő

ELŐFUTAMOK
12.25: férfi 200 m hát (Telegdy Ádám) – előfutam
12.36: női 200 m mell (Békési Eszter) – előfutam
13.05: férfi 200 m vegyes (Cseh László) – előfutam
13.12: férfi 200 m vegyes (Kós Hubert) – előfutam
13.27: női 4×200 m gyors váltó (Magyarország) – előfutam

Vitorlázás: Cholnoky Sára (RS:X), Berecz Zsombor (finndingi)

Vívás: Decsi Tamás, Gémesi Csanád, Szatmári András, Szilágyi Áron (férfi kard csapatverseny) – nyolcaddöntőtől a döntőig
4.25: Magyarország–Egyesült Államok – negyeddöntő

Vízilabda: magyar női válogatott (7.00: Magyarország–Egyesült Államok) – csoportmeccs

A NAP ARANYÉRMESEI

CSELGÁNCS
női 70 kg, – aranyérmes:
férfi 90 kg – aranyérmes:

EVEZÉS
női kétpár – aranyérmes:férfi kétpár – aranyérmes:
női négyes – aranyérmes:
férfi négyes – aranyérmes:

HETES RÖGBI
férfiak – aranyérmes:

HULLÁMLOVAGLÁS
nők – aranyérmes:
férfiak – aranyérmes:

KERÉKPÁR
női országúti egyéni időfutam – aranyérmes:
férfi országúti egyéni időfutam – aranyérmes:

LOVAGLÁS
díjugratás, egyéni – aranyérmes:

MŰUGRÁS
férfi szinkron 3 méter – aranyérmes:

SÚLYEMELÉS
férfi 73 kg– aranyérmes:

TORNA
férfiak, egyéni összetett – aranyérmes:

ÚSZÁS
női 200 m gyors – aranyérmes:
női 200 m vegyes – aranyérmes:
női 1500 m gyors – aranyérmes:
férfi 200 m pillangó – aranyérmes:
férfi 4×200 m gyorsváltó – aranyérmes:

VÍVÁS
férfi kard, csapat – aranyérmes:

3X3-AS KOSÁRLABDA
nők – aranyérmes:
férfi – aranyérmes:

NAPI PROGRAM

ASZTALITENISZ
3.00, 8.00, 13.00: női egyes, férfi egyes – negyeddöntő

BASEBALL
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
A-CSOPORT
5.00: 
Dominikai Köztársaság–Japán

CSELGÁNCS
4.00: 
női 70 kg, férfi 90 kg (Tóth Krisztián) – selejtezők, negyeddöntők
Tóth Krisztián–Popole Misenga (menekültek olimpiai csapata)
10.00: női 70 kg, férfi 90 kg – elődöntők, vigaszág, bronzmérkőzés, döntő

EVEZÉS
1.30: 
női kétpár, férfi kétpár, férfi négyes, női négyes, férfi négypár, női négypár – döntők; női nyolcas, férfi nyolcas – vigaszág; női, férfi egypár – elődöntők;

GYEPLABDA
CSOPORTKÖR, 3. FORDULÓ
NŐK
A-CSOPORT
2.30: 
Hollandia–Dél-Afrika
  3.00: Nagy-Britannia–India
  5.15: Németország–Írország
B-CSOPORT

4.45: 
Új-Zéland–Spanyolország
11.30:
 Japán–Ausztrália
12.00:
 Argentína–Kína
FÉRFIAK
A-CSOPORT

13.45: 
Japán–Spanyolország
14.15: Ausztrália–Új-Zéland

HETES RÖGBI
FÉRFIAK
2.00:
 helyosztók (5-8. hely és 9-12. hely)
  4.00 és 4.30: elődöntők
9.30 és 10.00: 
helyosztók (7-8., majd 5-6. hely)
10.30: bronzmérkőzés
11.00: döntő

HULLÁMLOVAGLÁS
1.00: férfiak, nők – bronzfutam, döntő

ÍJÁSZAT
2.30, 9.00: férfi és női egyéni verseny, 1. és 2. forduló (a 32 és a 16 közé jutásért)

KAJAK-KENU, SZLALOM
6.00: női C–1 – előfutamok
6.00: férfi K–1 – előfutamok

KERÉKPÁR
4.30: női országúti egyéni időfutam
7.00: férfi országúti egyéni időfutam

KÉZILABDA
FÉRFIAK
CSOPORTKÖR, 3. FORDULÓ
B-CSOPORT
2.00: 
Dánia–Bahrein
  4.00: Svédország–Portugália
  7.15: Japán–Egyiptom
A-CSOPORT
9.15:
 Norvégia–Argentína
12.30: Brazília–Spanyolország
14.30: Franciaország–Németország

KOSÁRLABDA
FÉRFIAK
CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ
B-CSOPORT
  3.00: Nigéria–Németország
10.20: Olaszország–Ausztrália
A-CSOPORT
6.40: 
Egyesült Államok–Irán
14.00: Csehország–Franciaország

LABDARÚGÁS
FÉRFIAK
CSOPORTKÖR, 3. FORDULÓ
D-CSOPORT
10.00: 
Németország–Elefántcsontpart
10.00: Szaúd-Arábia–Brazília
B-CSOPORT
10.30: Dél-Korea–Honduras
10.30: Románia–Új-Zéland
C-CSOPORT
13.00: 
Ausztrália–Egyiptom
13.00: Spanyolország–Argentína
A-CSOPORT
13.30:
 Franciaország–Japán
13.30: Dél-Afrika–Mexikó

LOVAGLÁS
10.30: 
díjugratás – egyéni, döntő

MŰUGRÁS
8.00:
 férfi szinkron 3 méter – döntő

ÖKÖLVÍVÁS
4.00, 10.00: 
női 75 kg, férfi 57, férfi 81 kg – nyolcaddöntő; női 57 kg – negyeddöntő;

RÖPLABDA
FÉRFIAK

CSOPORTKÖR, 3. FORDULÓ
A-CSOPORT
2.00: 
Kanada–Irán
  9.25: Lengyelország–Venezuela
12.40: Japán–Olaszország
B-CSOPORT
  4.05: Egyesült Államok–Tunézia
  7.20: Argentína–Franciaország
14.45: Brazília–Orosz csapat

SPORTLÖVÉSZET
2.00: női, féri trap – 1. selejtező nap

STRANDRÖPLABDA
2.00, 8.00, 13.00: férfi, női csoportmeccsek

SÚLYEMELÉS
6.50: 
férfi 73 kg – B-csoport
12.50: férfi 73 kg – A-csoport

TENISZ
4.00: 
férfi egyes – 3. forduló; női egyes – negyeddöntő, férfi páros – elődöntő; női páros – negyeddöntő; vegyes páros – 1. forduló

TOLLASLABDA
  2.00: női egyes (Sárosi Laura) – csoportmeccsek; vegyes páros – negyeddöntő
11.00: férfi egyes (Krausz Gergely) – csoportmeccsek

TORNA
12.15: 
férfiak, egyéni összetett – döntő

ÚSZÁS
DÖNTŐK, ELŐDÖNTŐK
3.30 és 3.35:
 férfi 100 m gyors (Németh Nándor) – elődöntő
3.41: női 200 m gyors – döntő
3.49: férfi 200 m pillangó (Milák Kristóf, Kenderesi Tamás) – döntő
3.57 és 4.04: női 200 m pillangó (Kapás Boglárka) – elődöntő
4.21 és 4.28: férfi 200 m mell – elődöntő
4.45: női 200 m vegyes (Hosszú Katinka) – döntő
4.54: női 1500 m gyors – döntő
5.26: férfi 4×200 m gyorsváltó – döntő

ELŐFUTAMOK
12.00: női 100 m gyors, 200 m mell, 4×200 m gyorsváltó, férfi 200 m hát, 200 m vegyes – előfutamok

VITORLÁZÁS
5.00: 
férfi, női 49-es, 470-es és RS:X (Cholnoky Sára), férfi finn (Berecz Zsomor), vegyes Nacra 17 – előfutamok

VÍVÁS
3.00:
 férfi kard, csapat (Magyarország: Decsi Tamás, Gémesi Csanád, Szatmári András, Szilágyi Áron) – nyolcaddöntő, negyeddöntő, helyosztók az 5-8. helyért, elődöntő
4.25: Magyarország–Egyesült Államok – negyeddöntő
11.30: férfi kard, csapat – bronzmeccs, döntő

VÍZILABDA, NŐK
CSOPORTKÖR, 3. FORDULÓ
B-CSOPORT
7.00: Magyarország
–Egyesült Államok
11.20: Kína–Japán
A-CSOPORT
8.30: 
Kanada–Dél-Afrika
12.50: Hollandia–Spanyolország

3X3-AS KOSÁRLABDA
10.00: férfi, női elődöntők
13.45: 
férfi, női bronzmeccs – döntő

Szólj hozzá!
Hirdetés
Ajánló:

Olimpiai program szerda

Fradi meccs ma: Zalgiris Vilnius – Ferencváros – online közvetítés, live stream