in

Őszi hacacáré 2021 – helyszínek, időpontok, programok

Őszi hacacáré 2021 – helyszínek, időpontok, programok.

Az Őszi Hacacáré összehozza Magyarországot.

Ingyenes koncertek, közösségi megmozdulások, családi programok, falunapok és kézműves foglalkozások az ország számos pontján.

Kormányszóvivő: ingyenes, országos koncertsorozat indult

A közösségi élet újraindulásával az augusztus végétől október végig tartó kilenc hetes időszakban ingyenes, országos koncertsorozat indult – közölte a kormányszóvivő pénteken a Facebook-oldalán.

Szentkirályi Alexandra kiemelte: “nehéz, megpróbáltatásokkal teli év van mögöttünk, hiszen a koronavírus-járvány rányomta a bélyegét a mindennapjainkra, így az elmúlt másfél évben sokszor elmaradtak koncertek, a hagyományos fesztiválok, a kis közösségek tradicionális eseményei, a búcsúk, vagy éppen a falunapok is”.

A kormányszóvivő azt mondta: az Őszi Hacacáré elnevezésű ingyenes koncertsorozat elindításának egyik fő célja az “összetartozás közös megünneplése”, amit hosszú elzártság után, újra személyesen, együtt lehet megtenni.

Továbbá – mint kiemelte – ez “remek alkalom” arra is, hogy a zenészek és a közönség újra egymásra találhassanak.

A tervek szerint a nagyszabású, csaknem 130 állomásos rendezvénysorozat helyszínenként két előadóval nyújt majd koncertélményt. A sorozat keszthelyi állomásán, Demjén Ferenc koncertjén ő maga is részt vett – jegyezte meg.

A következő hetekben hallható és látható lesz, például Charlie, Király Viktor, Vastag Csaba, a Neoton, a Beatrice, Ákos, a Margaret Island és a Tankcsapda – sorolta a kormányszóvivő, hozzátéve: az esti koncertek előtt helyi fellépőket is hallhat majd a közönség, továbbá a helybeli vendéglátósok, termelők is megjelennek majd a rendezvényeken.

“Az Őszi Hacacáré egy jó lehetőség arra, hogy pótoljunk egy keveset abból, ami a koronavírus miatt eddig elmaradt” – fogalmazott videójában a kormányszóvivő.

A részvétel védettségi igazolványhoz kötött

“A program folyamatosan frissül. A műsorváltozás jogát fenntartjuk. A koncertek díjtalanul látogathatók, és az aktuális járványügyi szabályok szerinti kerülnek lebonyolításra. A jelenleg hatályos rendelkezések szerint a rendezvényen való részvétel védettségi igazolványhoz kötött.” – közölték a szervezők

2021.. 10. 17. – 19:15
Tankcsapda
Tamási Rendezvénytér

2021. 10. 17. – 19:15
Csík zenekar
Polgár Strandfürdő

2021. 10. 17. – 19:15
Magyar Rhapsody Project
Püspökladány Szabadtéri színpad

2021. 10. 17. – 19:15
Neoton
Bicske Kossuth tér

2021. 10. 17. – 19:00
Gáspár Győző
Napkor Sportpálya (Kossuth út 59.)

2021. 10. 17. – 18:00
Shing Viki
Napkor Sportpálya (Kossuth út 59.)

2021. 10. 17. – 17:50
Dinamit
Tamási Rendezvénytér

2021. 10. 17. – 17:50
Petruska
Polgár Strandfürdő

2021. 10. 17. – 17:50
4S Street
Püspökladány Szabadtéri színpad

2021. 10. 17. – 17:50
Cserpes Laura
Bicske Kossuth tér

2021. 10. 16. – 19:15
Szandi
Gyöngyöspata Gárdonyi Géza út Sportpálya Hrsz: 655/2

2021. 10. 16. – 19:15
Zséda
Nyíradony Harangi Imre Rendezvénycsarnok, Millennium sétány 1.

2021. 10. 16. – 19:15
Skorpió
Kiskunlacháza Munkácsy téri park

2021. 10. 16. – 19:00
Korda György és Balázs Klári
Nemesvámos Malom utca 4/A Sportcsarnok

2021. 10. 16. – 18:00
Takács Nikolas
Nemesvámos Malom utca 4/A Sportcsarnok

2021. 10. 16. – 17:50
Belmondo
Gyöngyöspata Gárdonyi Géza út Sportpálya Hrsz: 655/2

2021. 10. 16. – 17:50
Leander Kills
Nyíradony Harangi Imre Rendezvénycsarnok, Millennium sétány 1.

2021. 10. 16. – 17:50
Stardust
Kiskunlacháza Munkácsy téri park

2021. 10. 15. – 20:15
Neoton
Dunakeszi IV. Béla Király tér

2021. 10. 15. – 20:15
Bagossy Brothers Company
Jánoshalma Főtér

2021. 10. 15. – 20:15
Sub Bass Monster
Kisköre Közösségi tér (Béke út 3.)

2021. 10. 15. – 20:15
Ganxsta Zolee és a Kartel
Dombrád Régi vásártér (Petőfi utca)

2021. 10. 15. – 20:15
Bon-Bon
Szakály Sportpálya

2021. 10. 15. – 20:00
Erik
Tápszentmiklós Iskolapark (Major u. 1.)

2021. 10. 15. – 19:00
Sári Évi
Tápszentmiklós Iskolapark (Major u. 1.)

2021. 10. 15. – 18:50
UNIQUE
Dunakeszi IV. Béla Király tér

2021. 10. 15. – 18:50
Lóci Játszik
Jánoshalma Főtér

2021. 10. 15. – 18:50
Kökény Attila
Kisköre Közösségi tér (Béke út 3.)

2021. 10. 15. – 18:50
Bereczki Zoltán
Dombrád Régi vásártér (Petőfi utca)

2021. 10. 15. – 18:50
Dallos Bogi
Szakály Sportpálya

Korábbi programok

2021. 10. 10. – 19:15
Fenyő Miklós
Lajosmizse Iskola-tó

2021. 10. 10. – 19:15
Charlie
Pásztó Polgármesteri hivatal előtti tér

2021. 10. 10. – 19:15
Belmondo
Kerekegyháza Szent István tér

2021. 10. 10. – 19:15
Keresztes Ildikó
Kistelek Szent István tér

2021. 10. 10. – 19:15
Tankcsapda
Edelény Művelődési központ melletti tér

2021. 10. 10. – 17:50
Marót Viki és a Nova Kultúrzenekar
Lajosmizse Iskola-tó

2021. 10. 10. – 17:50
Tóth Vera
Pásztó Polgármesteri hivatal előtti tér

2021. 10. 10. – 17:50
Jazztelen
Kerekegyháza Szent István tér

2021. 10. 10. – 17:50
Animal Cannibals
Kistelek Szent István tér

2021. 10. 10. – 17:50
Fatal Error
Edelény Művelődési központ melletti tér

2021. 10. 09. – 19:15
Deák Bill Gyula
Simontornya Simontornya Vár-tér

2021. 10. 09. – 19:15
Wolf Kati
Deszk Deszki Sportcentrum (Deszk, Alkotmány u. 85.)

2021. 10. 09. – 19:15
Zaporozsec
Tokaj Tokaj Fesztiválkatlan

2021. 10. 09. – 17:50
Maxisun
Simontornya Simontornya Vár-tér

2021. 10. 09. – 17:50
Tom White and the Mad Circus
Deszk Deszki Sportcentrum (Deszk, Alkotmány u. 85.)

2021. 10. 09. – 17:50
No Sugar
Tokaj Tokaj Fesztiválkatlan

2021. 10. 08. – 20:15
Magna Cum Laude
Tiszavasvári Találkozások Háza előtti tér

2021. 10. 08. – 20:15
Hooligans
Marcali Kamion Parkoló (Kossuth u. 66.)

2021. 10. 08. – 20:15
Charlie
Tolna Hősök tere

2021. 10. 08. – 20:15
Fran Palermo
Kecel Szabadtéri színpad

2021. 10. 08. – 20:15
Pápai Joci
Füzér Rendezvénytér (Rákóczi út 2.)

2021. 10. 08. – 20:00
Happy Gang
Mende Mende Katlan

2021. 10. 08. – 19:00
Zalatnay Sarolta
Mende Mende Katlan

2021. 10. 08. – 18:50
Roy & Adam
Tiszavasvári Találkozások Háza előtti tér

2021. 10. 08. – 18:50
New Level Empire
Marcali Kamion Parkoló (Kossuth u. 66.)

2021. 10. 08. – 18:50
Tóth Vera
Tolna Hősök tere

2021. 10. 08. – 18:50
Groovehouse
Kecel Szabadtéri színpad

2021. 10. 08. – 18:50
Romano Drom
Füzér Rendezvénytér (Rákóczi út 2.)

2021. 10. 03. – 20:15
Bikini
Lébény Lébényi Sportpálya

2021. 10. 03. – 20:15
Edda Művek
Mosonmagyaróvár Flesch Károly Kulturális Központ parkoló

2021. 10. 03. – 20:15
Rudán Joe Band & Kalapács József
Komló Városház tér

2021. 10. 03. – 20:15
KFT
Mezőkövesd Kavicsos-tó és szabadidőpark

2021. 10. 03. – 20:00
Dolly
Jászkisér Kossuth tér

2021. 10. 03. – 19:00
Gájer Bálint
Jászkisér Kossuth tér

2021. 10. 03. – 18:50
Abaházi Rt.
Lébény Lébényi Sportpálya

2021. 10. 03. – 18:50
Ismerős Arcok
Mosonmagyaróvár Flesch Károly Kulturális Központ parkoló

2021. 10. 03. – 18:50
Takács Tamás Blues Band
Komló Városház tér

2021. 10. 03. – 18:50
Pintácsi Viki
Mezőkövesd Kavicsos-tó és szabadidőpark

2021. 10. 02. – 20:15
Lord
Győrzámoly Sportpálya, Szent László utca Hrsz.:102

2021. 10. 02. – 20:15
Exotic
Keszü Ipari út alatti rét

2021. 10. 02. – 20:15
Vastag Csaba
Abaújszántó Arany János út – Dísztér

2021. 10. 02. – 20:00
Josh és Betti
Csépa Béke utca 133. (Sportpálya)

2021. 10. 02. – 19:00
UFO
Csépa Béke utca 133. (Sportpálya)

2021. 10. 02. – 18:50
Boeghoe
Győrzámoly Sportpálya, Szent László utca Hrsz.:102

2021. 10. 02. – 18:50
Dér Heni Live
Keszü Ipari út alatti rét

2021. 10. 02. – 18:50
Vastag Tamás
Abaújszántó Arany János út – Dísztér

2021. 10. 01. – 20:15
Edda Művek
Tapolca Kisfaludy utca rendezvény tér

2021. 10. 01. – 20:15
Bikini
Cegléd Szabadság tér

2021. 10. 01. – 20:15
P.Mobil
Borsodnádasd Városi Sport- és Rendezvénypark

2021. 10. 01. – 20:15
Skorpió
Csorna Széchenyi tér (Piac tér)

2021. 10. 01. – 20:15
Kormorán
Sellye Ormánság Közösségi Ház udvara

2021. 10. 01. – 20:00
Delhusa Gjon
Újkígyós Művelődési Ház melletti Wenckheim Park

2021. 10. 01. – 19:00
Tolvai Reni
Újkígyós Művelődési Ház melletti Wenckheim Park

2021. 10. 01. – 18:50
Ismerős Arcok
Tapolca Kisfaludy utca rendezvény tér

2021. 10. 01. – 18:50
Abaházi Rt.
Cegléd Szabadság tér

2021. 10. 01. – 18:50
Zorall
Borsodnádasd Városi Sport- és Rendezvénypark

2021. 10. 01. – 18:50
Heincz Gábor “BIGA”
Csorna Széchenyi tér (Piac tér)

2021. 09. 26. – 20:15
Zséda Mezőtúr Petőfi tér

2021. 09. 26. – 20:15
Király Linda és Király Viktor Rákóczyfalva Dencs Antal Sporttelep

2021. 09. 26. – 18:50
Berkes Olivér Mezőtúr Petőfi tér

2021. 09. 26. – 18:50
Takács Nikolas Rákóczyfalva Dencs Antal Sporttelep

2021. 09. 25. – 20:00
Manuel Tiszasziget volt Határőr Laktanya (Sziget Fogadó)

2021. 09. 25. – 19:00
Szőcs Reni Tiszasziget volt Határőr Laktanya (Sziget Fogadó)

2021. 09. 24. – 20:15
Ladánybene 27 Ladánybene Labdarúgópálya

2021. 09. 24. – 20:15
Republic Kiskunmajsa Főtér

2021. 09. 24. – 20:00
Nagy Bogi
Csátalja Községi Park (Erzsébet utca)

2021. 09. 24. – 19:00
Herceg Dávid Csátalja Községi Park (Erzsébet utca)

2021. 09. 24. – 18:50
Firkin Ladánybene Labdarúgópálya

2021. 09. 24. – 18:50
Ohnody Kiskunmajsa Főtér

2021. 09. 19. – 20:15
Szikora Róbert és az R-Go Kiskunhalas Bethlen Gábor tér

2021. 09. 19. – 20:15
Neoton Kisbér Lovarda tér

2021. 09. 19. – 20:15
Keresztes Ildikó Mohács Deák Tér

2021. 09. 19. – 20:15
Ferenczi György és az 1-ső pesti Rackák Dombóvár Hunyadi Tér

2021. 09. 19. – 20:00
Ruszó Tibi Biharugra Bölönyi Kastélyudvar

2021. 09. 19. – 19:00
B. Nagy Réka Biharugra Bölönyi Kastélyudvar

2021. 09. 19. – 18:50
Blahalouisiana Kiskunhalas Bethlen Gábor tér

2021. 09. 19. – 18:50
UNIQUE Kisbér Lovarda tér

2021. 09. 19. – 18:50
Pink and the Panthers Mohács Deák Tér

2021. 09. 19. – 18:50
Dűvő Zenekar Dombóvár Hunyadi Tér

2021. 09. 18. – 20:15
Paddy and the Rats Zirc 8420 Zirc, Alkotmány u. 14.

2021. 09. 18. – 20:15
TNT Siklós

2021. 09. 18. – 20:15
Emelet Kaposmérő Kaposmérő Faluház (Kaposmérő, Rákóczi u. 41/a)

2021. 09. 18. – 20:00
Gáspár Győző Kevermes Ünnepek tere (Kevermes, Sport utca 1.)

2021. 09. 18. – 19:00
Ruszó Tibi KevermesÜnnepek tere (Kevermes, Sport utca 1.)

2021. 09. 18. – 18:50
Sub Bass Monster 8420 Zirc, Alkotmány u. 14.

2021. 09. 18. – 18:50
Burai Krisztián Siklós

2021. 09. 18. – 18:50
Hevesi Tamás Kaposmérő Faluház (Kaposmérő, Rákóczi u. 41/a)

2021. 09. 17. – 20:15
Emelet Makó Maros Kalandpart

2021. 09. 17. – 20:15
P.Mobil Barcs Szabadidőközpont

2021. 09. 17. – 20:15
Deák Bill Gyula Fertőd Művelődési Ház előtti tér

2021. 09. 17. – 20:15
Blahalouisiana Letenye főtér

2021. 09. 17. – 20:00
Gáspár Laci Pocsaj Lorántffy Zsuzsanna Ált. Iskola

2021. 09. 17. – 19:00
Szőcs Reni Pocsaj Lorántffy Zsuzsanna Ált. Iskola

2021. 09. 17. – 18:50
Hevesi Tamás Makó Maros Kalandpart

2021. 09. 17. – 18:50
Stoned Barcs Szabadidőközpont

2021. 09. 17. – 18:50
MattSet Fertőd Művelődési Ház előtti tér

2021. 09. 17. – 18:50
Abba Tribute Show Letenye főtér

2021. 09. 03. – 20:15 Freddie Pálháza Sportpálya (Sport utca 2.):
2021. 09. 03. – 18:50 Radics Gigi Pálháza Sportpálya (Sport utca 2.):

2021. 09. 03. – 19:00 RAUL Szabadszentkirály
2021. 09. 03. – 20:00 USNK Szabadszentkirály

Torony, Művelődési ház:
2021. 09. 03. 18:50 – Children of Distance
2021. 09. 03. 20:15 – Exotic

Hajós, Pincefalu (Borbíró utca):
2021. 09. 03. 18:50 – Roma Soul
2021. 09. 03. 20:15 – Király Viktor

2021. 09. 03. – 18:50 Mystery Gang Csákvár
2021. 09. 03. – 20:15 Szikora Róbert és az R-Go Csákvár

Kisvárda, Sétáló utca nagyszínpad (Szent László utca 7-11.)
2021. 09. 04. 18:50 – JETLAG
2021. 09. 04. 20:15 – Kállay Saunders

Kapuvár, Várárok (Fő tér 1.):
2021. 09. 04. 18:50 – Kaukázus
2021. 09. 04. 20:15 – Supernem

Mórahalom, Pramonád tér:
2021. 09. 04. 18:50 – Hauber Zsolt újra játssza (Bonanza Banzai Tribute)
2021. 09. 04. 20:15 – Király Linda

Mezőkovácsháza, Kalocs Róza Művház mögötti tér:
2021. 09. 04. 18:50 – Fool Moon
2021. 09. 04. 20:15 – Szekeres Adrienn

Bakonyszentlászló, Vakbottyán Park:
2021. 09. 04. 18:50 – Berkes Olivér
2021. 09. 04. 20:15 – Ocho Macho

Sopron, Anger focipálya mellett:
2021. 09. 04. 18:50 – Török Ádám és a Mini
2021. 09. 04. 20:15 – Demjén Ferenc

Felsőnyék, Felsőnyéki focipálya:
2021. 09. 04. 19:00 – Péter Schramek
2021. 09. 04. 20:00 – Oláh Gergő

2021. 09. 05. – 20:15 Zséda
Nagykálló Kállai Kettős tér 1.

2021. 09. 05. – 20:15 Demjén Ferenc
Sopron Anger focipálya mellett

2021. 09. 05. – 20:15 Szekeres Adrien
Mezőkovácsháza Kalocs Róza Művház mögötti tér

2021. 09. 05. – 20:15 Ocho Macho
Bakonyszentlászló Vakbottyán Park

2021. 09. 05. – 20:00 Oláh Gergő
Felsőnyék Felsőnyéki focipálya

2021. 09. 05. – 19:00 Péter Schramek
Felsőnyék
Felsőnyéki focipálya

2021. 09. 05. – 18:50Berkes Olivér
Bakonyszentlászló Vakbottyán Park

2021. 09. 05. – 18:50 Fool Moon
Mezőkovácsháza Kalocs Róza Művház mögötti tér

2021. 09. 05. – 18:50 Magyar Rhapsody Project
Nagykálló Kállai Kettős tér 1.

2021. 09. 10. – 20:15 Palya Bea
Szokolya Sportpálya

2021. 09. 10. – 20:15 HoneyBeast
Tiszalök Polgármesteri Hivatal előtti tér

2021. 09. 10. – 20:15 Anima Sound System
Fót Illyés Gyula utca-Móricz Zsigmond út “Intézményi terület”

2021. 09. 10. – 20:15 Péter Szabó Szilvia
Biharkeresztes Művelődési Ház szabadtere

2021. 09. 10. – 20:00 Kocsis Tibor
Galgagyörk Tahy kastély udvara

2021. 09. 10. – 19:00 Lola
Galgagyörk Tahy kastély udvara

2021. 09. 10. – 18:50 Csermer Bogi
Szokolya Sportpálya

2021. 09. 10. – 18:50 Lóci Játszik
Tiszalök Polgármesteri Hivatal előtti tér

2021. 09. 10. – 18:50 Varga Viktor
Fót Illyés Gyula utca-Móricz Zsigmond út “Intézményi terület”

2021. 09. 10. – 18:50 Vastag Csaba
Biharkeresztes Művelődési Ház szabadtere

2021. 09. 12. – 20:15 Brains
Gyomaendrőd Ligetfürdő

2021. 09. 12. – 20:15 Rácz Gergő
Tát Táti Kult-tér

2021. 09. 12. – 20:15 Ladánybene 27
Pilis Csernai Pál Közösségi Központ (parkoló)

2021. 09. 12. – 20:15 Horváth Tamás
Jászberény Jász-Plasztik Aréna Parkolója

2021. 09. 12. – 20:00 Vastag Tamás
Kartal Régi Játszótér

2021. 09. 12. – 19:00 Gitano Nagy Laci
Kartal Régi Játszótér

2021. 09. 12. – 18:50 Club 54
Gyomaendrőd Ligetfürdő

2021. 09. 12. – 18:50 Horányi Youli
Tát Táti Kult-tér

2021. 09. 12. – 18:50 Firkin
Pilis Csernai Pál Közösségi Központ (parkoló)

2021. 09. 12. – 18:50
Abba Tribute Show
Jászberény Jász-Plasztik Aréna Parkolója

2021. 09. 11. – 20:15 TNT
Kistarcsa Ifjúság tér

2021. 09. 11. – 20:15
The Biebers Elek
Kiss Ernő utca, Sporttelep

2021. 09. 11. – 20:15 Sugarloaf
Zsámbék Zárdakert

2021. 09. 11. – 20:00 Császár Előd
Acsa Focipálya

2021. 09. 11. – 19:00 Zdroba Patrik
Acsa Focipálya

2021. 09. 11. – 18:50 Cserpes Laura
Kistarcsa Ifjúság tér

2021. 09. 11. – 18:50 UP!
Zsámbék Zárdakert

2021. 09. 11. – 18:50 The Carbonfools
Elek Kiss Ernő utca, Sporttelep

BővebbŐszi hacacáré 2021 helyszínek

Őszi hacacáré a facebookon

Szólj hozzá!
Hirdetés
Ajánló:

Pepco karácsony 2021 – Ünnepi dekorációk, ajándékötletek

Meddig tart a Survivor 2021? Infok itt!