in

Republic együttes koncertek: helyszínek, időpontok

Hirdetés

Republic együttes koncertek: helyszínek, időpontok.

2020. AUGUSZTUS 15., 20:00
Nemeshodos (SK), Nemeshodos

2020. AUGUSZTUS 18., 22:00
Tiszafüred, III. TÓMÉK / Tiszatavi napok

2020. AUGUSZTUS 19., 19:00
Siófok, Plázs

2020. AUGUSZTUS 20., 20:00
Békés, Békés – Dánfok

2020. AUGUSZTUS 29., 20:00
Budapest, Papp László Budapest Sportaréna

2020. SZEPTEMBER 05., 22:00
Dombóvár, Dombóvár

2020. SZEPTEMBER 06., 20:00
Komló, Komló

2020. SZEPTEMBER 16., 18:00
Debrecen – yoUDay, Nagyerdei Stadion

2020. SZEPTEMBER 19., 20:00
Várvölgy, Várvölgy

2020. SZEPTEMBER 26., 21:00
Nagyvárad, Várkert

2020. OKTÓBER 02., 20:00
Villány, Villány

Korábbi koncertek

2019. JÚLIUS 12., 20:00 Dévaványa, Dévaványa, Hősök tere 1.
2019. JÚLIUS 13., 21:00 Hosszúpályi, Debreceni út 2. (Rendezvénytér)
2019. JÚLIUS 14., 21:30 Tiszafüred, Halas tér
2019. JÚLIUS 18., 21:00 Cegléd, Ceglédi Gyógyfürdő- és Szabadidőközpont
2019. JÚLIUS 20., 20:00 Királyrév (SK), Királyrév (SK)
2019. JÚLIUS 21., 20:00 Tasnád (RO), Fő tér

2019. JÚLIUS 26., 21:00 Ragyolc (SK), Ragyolc – Radzovce
2019. JÚLIUS 27., 20:30 Nagyhalász, Nagyhalász, Piactér, Ibrányi út
2019. AUGUSZTUS 02., 18:00 Barba Negra Track, Budapest, Neumann János u. 2. –

2019. AUGUSZTUS 03., 22:00 Medgyesegyháza, Medgyesegyháza, Kossuth Lajos tér
2019. AUGUSZTUS 04., 20:00 Székesfehérvár, Farkasvermi út 2.
2019. AUGUSZTUS 09., 19:00 Baracs, Fő tér

2019. AUGUSZTUS 10., 21:00 Mosonszentmiklós, Mosonszentmiklós, Sport utca 4.
2019. AUGUSZTUS 16., 20:30 Nagymegyer – Velky Meder (SK), Promenád Szabadtéri Színpad
2019. AUGUSZTUS 17., 19:00 Nagycétény – Veľký Cetín (SK), Nagycétényi Szabadtéri Színpad
2019. AUGUSZTUS 18., 20:00 Petneháza, Sportpálya
2019. AUGUSZTUS 19., 21:00 Rácalmás, Jankovich Kúria
2019. AUGUSZTUS 20., 21:30 Szolnok, Tiszaparti sétány
2019. AUGUSZTUS 24., 20:00 Nagymányok, Nagymányok, Petőfi S. u. 71.
2019. AUGUSZTUS 31., 20:00 Szakmár, Szakmár, Sportpálya

2019. SZEPTEMBER 06., 21:00 Gyermely, Gyermely
2019. SZEPTEMBER 07., 20:00 Erdőkertes, Erdőkertes, Fő u. 122.
2019. SZEPTEMBER 08., 21:00 Miskolc, Népkert

2019. SZEPTEMBER 13., 20:00 Szekszárd, Szent István téri Nagyszínpad
2019. SZEPTEMBER 14., 16:00 Nyírábrány, Kastély, Iskola u. 8.
2019. SZEPTEMBER 14., 21:00 Balkány, Piactér

2019. SZEPTEMBER 20., 20:00 Ecser, Ady Endre utca, Sportpálya

2019. SZEPTEMBER 21., 20:00 Nagybánya (RO), Nagybánya

2019. SZEPTEMBER 22., 20:00 Zilah (RO), Zilah (RO)

2019. SZEPTEMBER 27., 19:30 Méra, Méra

2019. SZEPTEMBER 28., 19:00 Nagyhalász, Nagyhalász

2019. SZEPTEMBER 29., 19:00 Budapest, Orbán Józsi Búcsúkoncert

2019. OKTÓBER 03., 17:00 Nürnberg (D), QUIBBLE Ifjúsági Ház

2019. OKTÓBER 05., 19:00 Pannonhalma, Pannonhalma, Fő tér

2019. OKTÓBER 06., 20:00 Ócsa, Polgármesteri Hivatallal szemközti tér

2019. OKTÓBER 11., 19:00 Debrecen, Roncsbár
2019. OKTÓBER 12., 20:00 Celldömölk, Dr Géfin Lajos tér

2019. OKTÓBER 25., 19:00 Somogyvár, Somogyvár
2019. OKTÓBER 26., 19:00 Gyönk, Általános Iskola udvara

2019. OKTÓBER 27., 19:00Sándorfalva, Sándorfalva

2019. JÚLIUS 07., 20:30 Királd, Kultúrház előtti tér
2019. JÚLIUS 06., 21:00 Vámospércs, Sportpálya
2019. JÚLIUS 05., 21:00 Mezőnyárád, Szent István Király út 75.
2019. JÚNIUS 29., 20:30 Tóalmás, Tóalmás, Strand
2019. JÚNIUS 28., 22:00 Vámosbalog/Nagybalog (Veľký Blh – SK), Sportpálya
2019. JÚNIUS 22., 21:00 Tarcal, Tarcal, Fő u. 61.
2019. JÚNIUS 16., 18:30 Budapest, Hősök tere
2019. JÚNIUS 15., 21:00 Nagykanizsa, Nagykanizsa, Erzsébet Tér Nagyszínpad
2019. JÚNIUS 14., 20:00 Makranc (SK), Mokrance
2019. JÚNIUS 09., 21:00 Siófok, Plázs
2019. JÚNIUS 08., 21:30 Gyula, Gyula, Várkert
2019. JÚNIUS 02., 20:00 Keszthely, Fő tér
2019. MÁJUS 31., 21:00 Toronto (CA), Budapest Park Toronto
2019. MÁJUS 18., 20:30 Oltszem (RO), Mikó Kastély
2019. MÁJUS 11., 21:00 Martonvásár, 2462 Martonvásár, Emlékezés tere
2019. MÁJUS 10., 20:45 Nagyvárad, Vár
2019. MÁJUS 04., 19:00 Katymár, Polgármesteri Hivatal Parkja
2019. MÁJUS 01., 20:00 Téglás, Városi Sporttelep, Stadion u. 4.
2019. ÁPRILIS 27., 19:00 Tomajmonostora, 5324 Tomajmonostora, Széchenyi út 59.
2019. MÁRCIUS 23., 22:00 Pécs, Zsolnay Negyed E78 Rendezvényterem
2019. MÁRCIUS 15., 19:00 Érsekújvár (SK), Érsekújvár, Lovarda
2019. FEBRUÁR 08., 19:30 Fonyód, Fonyód, József u. 21.
2018. DECEMBER 31., 22:00 Sopron, Várkerület, Rendezvény tér
2018. DECEMBER 26., 19:00 Barba Negra Music Club, Budapest
2018. DECEMBER 23., 19:00 Pásztó, Romkert, Múzeum tér
2018. DECEMBER 08., 19:00 Debrecen, Lovarda
2018. NOVEMBER 16., 19:00 Kisújszállás, Vigadó
2018. OKTÓBER 13., 20:30 Csíkcsicsó, Csíkcsicsó
2018. OKTÓBER 13., 15:00 Gyergyószárhegy, Gyergyószárhegy
2018. OKTÓBER 12., 19:00 Csíkszentdomokos, Csíkszentdomokos
2018. OKTÓBER 07., 20:00 Tokaj, Kossuth tér
2018. OKTÓBER 06., 20:00 Bécs, Haus der Begegnung Floridsdorf
2018. SZEPTEMBER 30., 19:00 Esztergom, Széchenyi tér
2018. SZEPTEMBER 29., 19:00 Szeged-Tápé, Tápé
2018. SZEPTEMBER 28., 21:00 Arad (RO), Arad
2018. SZEPTEMBER 27., 19:00 Budapest, Papp László Budapest Sportaréna
2018. SZEPTEMBER 22., 20:00 Makkosjános (Kárpátalja), Futball Stadion
2018. SZEPTEMBER 15., 21:00 Dunakeszi, VIII. Dunakeszi FESZT, Nagyszínpad
2018. SZEPTEMBER 14., 19:30 Budapest, József Attila Színház
2018. SZEPTEMBER 09., 19:00 Miskolc, Népkert
2018. SZEPTEMBER 08., 20:30 Budakalász, Szentendrei u. 9.
2018. SZEPTEMBER 07., 20:00 Horpács, XX. falunap
2018. SZEPTEMBER 01., 20:00 Zagyvarékas, Rékas Fesztivál
2018. AUGUSZTUS 26., 19:00 Szerencs, Rákóczi út
2018. AUGUSZTUS 25., 20:30 Pétervására, Szabadság tér 1.
2018. AUGUSZTUS 24., 21:00 Szilas (Brestovec – SK), Művelődési ház
2018. AUGUSZTUS 23., 21:00 Esztár, VII. ESZTÁRI LECSÓFESZTIVÁL
2018. AUGUSZTUS 22., 22:30 Alsóörs, Pelso Camping

2018. AUGUSZTUS 21., 21:00 Fonyód, Szabadtéri Színpad
2018. AUGUSZTUS 20., 20:00 Berente, Berentei Tó környéke
2018. AUGUSZTUS 19., 19:00 Lajosmizse, Lajosmizse Városház tér, Szabadtéri Színpad, az Iskola-tó partja
2018. AUGUSZTUS 18., 20:00 Sülysáp, Piac tér
2018. AUGUSZTUS 17., 20:00 Pelsőc, (Plešivec – SK)
2018. AUGUSZTUS 12., 20:00 Mezőtúr, Túri Vásár, Víztorony
2018. AUGUSZTUS 11., 20:00 Kalotaszentkirály, Iskola udvar
2018. AUGUSZTUS 10., 21:00 Gúta (Kolárovo, SK), Gútai Vásár és XI. Gútai Koncerthétvége
2018. AUGUSZTUS 05., 20:00 Csécs (Cecejovce), Szabadtéri Színpad
2018. AUGUSZTUS 04., 20:00 Csány, Sportpálya
2018. AUGUSZTUS 03., 20:00 Komádi, Sportpálya
2018. JÚLIUS 29., 20:00 Sükösd, Deák Ferenc u. 123. Általános Iskola udvara
2018. JÚLIUS 27., 19:00 Sirok, Kútvölgy, 3332 Sirok, Hungary
2018. JÚLIUS 22., 20:00 Jászapáti, Gyöngyvirág úti Sportpálya
2018. JÚLIUS 21., 23:00 Debrecen, Nagyerdő
2018. JÚLIUS 15., 20:00 Börvely (RO), Börvelyi Focipálya
2018. JÚLIUS 14., 20:00 Biharnagybajom, Biharnagybajom Napja, Sportpálya
2018. JÚLIUS 14., 13:30 Mátranovák, Jaj rét
2018. JÚLIUS 13., 21:30 Szabadkígyós, Wenckheim Kastély
2018. JÚLIUS 08., 20:00 Környe, Sportpálya, Alkotmány utca
2018. JÚLIUS 07., 19:30 Tápszentmiklós, XII. Tápszentmiklósi Nyári Fesztivál
2018. JÚLIUS 06., 21:00 Balmazújváros, Kossuth tér 18.
2018. JÚLIUS 01., 20:00 Kaposvár, Vigasságok tere
2018. JÚNIUS 30., 21:00 Bátaszék, Bátaszék Város Napja, Piac tér
2018. JÚNIUS 29., 20:00 Sárvár, Nádasdy-vár
2018. JÚNIUS 24., 21:30 Cserkeszőlő, Fürdő utca, a koncert helyszíne: Cserkeszőlő fürdő területe
2018. JÚNIUS 23., 21:00 Derecske, Derecske Város Napja Főtér
2018. JÚNIUS 22., 20:30 Hajdúböszörmény, Bocskai téri Szabadtéri Színpad
2018. JÚNIUS 17., 20:30 Székelyhíd (Săcueni,RO), Sportpálya
2018. JÚNIUS 16., 20:00 Mezőkövesd, Borsod-Abaúj-Zemplén Megye napja
2018. JÚNIUS 15., 22:00 Kétpó, XIII. Alföldi Betyárétel Főző Fesztivál
2018. JÚNIUS 10., 20:30 Nagykeszi (Veľké Kosihy – SK), Sportpálya
2018. JÚNIUS 09., 21:00 Hunya, II. Aratónapok
2018. JÚNIUS 08., 21:00 Somogybabod, Babod Offroad
2018. JÚNIUS 02., 18:00 Budapest, Barba Negra Track
2018. JÚNIUS 01., 19:00 Rimaszombat (Rimavská Sobotá, SK), Amfiteátrum (Stadion)
2018. MÁJUS 27., 20:30 Kiskunfélegyháza, Béke tér
2018. MÁJUS 26., 20:00 Székesfehérvár, Farkasvermi utca 2.

2018. MÁJUS 21., 20:00 Nógrádsipek, XXV. Vadrózsa Fesztivál
2018. MÁJUS 20., 18:00 Gencsapáti, Ipar utca
2018. MÁJUS 19., 20:00 Szirmabesenyő, Állomás utca 1.
2018. MÁJUS 11., 19:00 Győrszentiván, Váci Mihály u. 3.
2018. MÁJUS 01., 19:30 Hajdúszoboszló, Halasi Fekete Péter tér
2018. ÁPRILIS 30., 20:00 Zalaegerszeg, Stadion u. 3., Zalakerámia Sport- és Rendezvénycsarnok
2018. ÁPRILIS 28., 21:30 Gyula, Várkert
2018. ÁPRILIS 27., 18:30 Rozsnyó, Sportcsarnok
2018. ÁPRILIS 26., 18:30 Érsekújvár, Milénium Sportcsarnok
2018. ÁPRILIS 25., 18:30 Dunaszerdahely, Városi Sportcsarnok
2018. ÁPRILIS 06., 17:00 Biharkeresztes, Városi Sportcsarnok
2018. MÁRCIUS 31., 20:00 Siófok, Fő tér
2018. FEBRUÁR 02., 19:30 Fonyód, Zákányi Kálmán Városi Sportcsarnok
2017. DECEMBER 29., 18:00
Markaz, Markaz, Szent István Szabadidő Park
2017. DECEMBER 23., 21:00
BUDAPEST, karácsonyi koncert a Barba Negra Music Clubban
2017. DECEMBER 09., 21:00
Debrecen, Romkocsma klubkoncert
2017. OKTÓBER 13., 19:00
Szombathely, Októberfest
2017. OKTÓBER 08., 20:00
Vágfarkasd (Vlčany, SK), Farkasdi Őszi Vásár
2017. OKTÓBER 07., 19:00
Újiráz, 105 éves Újiráz – Falunap és búcsú vásár
2017. OKTÓBER 06., 21:00
Biri, Tócsnifesztivál 2017
2017. SZEPTEMBER 30., 18:00
Csíkszentsimon (Sânsimion, RO), Csíkszéki Gazdanapok
2017. SZEPTEMBER 24., 17:00
Hajdúhadház, Káposztás Napok 2017
2017. SZEPTEMBER 23., 21:45
Dunaszerdahely (Dunajska Streda, SK), XXXVII. Csallóközi Vásár
2017. SZEPTEMBER 16., 19:30
Tiszaszentimre, Őszi Folklór Fesztivál
2017. SZEPTEMBER 15., 20:00
Ipolybalog (Balog nad Ipľom, SK), Kápolna domb
2017. SZEPTEMBER 10., 19:00
Egervár, jótékonysági koncert a várudvaron
2017. SZEPTEMBER 09., 21:30
Zenta (Сента, SRB), Zenta város ünnepe (Fő tér)
2017. SZEPTEMBER 02., 20:00
Nemesvita, szüreti felvonulás és fesztivál
2017. SZEPTEMBER 01., 20:00
BUDAPEST, BARBA NEGRA TRACK
2017. AUGUSZTUS 27., 18:30
Szatmárnémeti (Satu Mare, RO), XVI. Partiumi Magyar Napok
2017. AUGUSZTUS 26., 20:00
Lőrinci, Városnapok
2017. AUGUSZTUS 25., 20:30
Egerszalók (Egerfürdő), showdomb fesztivál
2017. AUGUSZTUS 20., 20:30
Győr, Augusztus 20. Győr. “Ünnepség, család, szórakozás”
2017. AUGUSZTUS 19., 20:30
Alsózsolca, Városnap
2017. AUGUSZTUS 18., 19:00
Fegyvernek, a Bajcsy-Zsilinszky Endre úti sportpályán
2017. AUGUSZTUS 12., 21:00
Alsóbodok (Dolné Obdokovce, SK), Generációk Találkozása Szabadtéri színpad
2017. AUGUSZTUS 11., 20:00
Méhkerék, XV. Uborkafesztivál a Kossuth utcai rendezvényterületen
2017. AUGUSZTUS 06., 21:00
Ipolybalog (Balog nad Ipľom, SK), XIII. Szent Korona Ünnep a Kápolna Dombon
2017. AUGUSZTUS 05., 22:30
Kamocsa (Komoca, SK) – IDŐPONTVÁLTOZÁS!!!, Gasztrofeszt, Oázis Camping
2017. AUGUSZTUS 04., 20:00
Tófej, A Kossuth utcai sportpályán
2017. JÚLIUS 30., 20:00
Jászjákóhalma, Szent Jakab-napi falunap a sportpályán
2017. JÚLIUS 29., 20:00
Zalaba (SK), Szikince fesztivál
2017. JÚLIUS 28., 21:00
Balatonlelle, Lellei Kultúrpark – Szabadtéri Színpad
2017. JÚLIUS 23., 22:00
Bihar (Biharia, RO), Bihari-földvár
2017. JÚLIUS 22., 20:30
Kisköre, Rendezvénytér, Kiskörei Nyár
2017. JÚLIUS 16., 22:00
Szászrégen (Reghin, RO), .
2017. JÚLIUS 15., 20:30
Bakonyszombathely, Kastélypark
2017. JÚLIUS 14., 20:00
Mezőhegyes, .
2017. JÚLIUS 09., 19:00
Vásárosnamény, .
2017. JÚLIUS 08., 18:00
Bogács, Bogácsi Gyógy- és Strandfürdő
2017. JÚLIUS 07., 21:00
Palotabozsok, .
2017. JÚLIUS 02., 19:00
Balatonkenese, .
2017. JÚLIUS 01., 21:00
Tompa, városnap a központi parkban
2017. JÚNIUS 30., 20:00
VONYARCVASHEGY, Kézműves Sörök Fesztiválja a Kossuth utcai Rendezvénytéren, a Halász Parkban
2017. JÚNIUS 25., 21:00
SOMOGYVÁR-KUPAVÁR Nemzeti Emlékhely, Szent László Napok
2017. JÚNIUS 24., 21:00
PERED (Tešedíkovo, SK), Falunap, Fő tér
2017. JÚNIUS 23., 23:00
VÁGSELLYE (Šaľa, SK), Városi Kulturális Napok az Iskola utcai Szabadtéri Mozinál
2017. JÚNIUS 22., 20:00
KECSKEMÉT, Kecskeméti Barackpálinka és Borfesztivál
2017. JÚNIUS 17., 21:00
CSALLÓKÖZCSÜTÖRTÖK (Štvrtok na Ostrove, SK), VIII. VIVA ROCK FESZTIVÁL
2017. JÚNIUS 16., 20:30
HATVAN, HATVAN EXPO, városközpont, Kossuth tér
2017. JÚNIUS 15., 21:00
NAGYENYED (Aiud, RO), Fehér Megyei Magyar Napok (a Bethlen Gábor Kollégium udvara)
2017. JÚNIUS 10., 21:00
CSORNA, Csornai Termálfürdő, “Angyal Beach”
2017. JÚNIUS 04., 19:00
GENCSAPÁTI, Gencsapáti Pünkösdi Fesztivál, Sportpálya, Borsodi Nagyszínpad
2017. JÚNIUS 03., 21:00
ÚJSZILVÁS, XII. Újszilvási Ágyaspálinka Fesztivál és Kiváló Magyar Élelmiszerek Kiállítása és Vására az Abonyi úti Vásártéren
2017. MÁJUS 27., 20:30
Ipolyság (Šahy, SK), Ipolysági Borfesztivál Liget utca, (Régi park)
2017. MÁJUS 26., 22:00
Székelyudvarhely (Odorheiu Secuiesc, RO), Udvarhelyi Napok
2017. MÁJUS 21., 22:20
Érmihályfalva (Valea lui Mihai, RO), Nyíló Akác Napok 2017. a Főtéren és környékén
2017. MÁJUS 20., 19:00
Medgyes (Medias, RO), XV. Vándorcsizma Néptáncfesztivál
2017. MÁJUS 14., 21:30
Győrszentiván, Szentiváni Fesztivál
2017. MÁJUS 13., 21:00
Torda ( Торда / Torontáltorda,SRB), a Kultúrotthon előtti tér a központban
2017. ÁPRILIS 29., 19:00
Komárom, 26. Komáromi Napok /Dél-Komárom, Jókai liget (Kayser Zenei Napok Nagyszínpad)
2017. ÁPRILIS 22., 20:00
Héhalom, Böllér Bajnokok Ligája 2017
2017. ÁPRILIS 01., 20:30
Gyula, VII. Gyulai Kolbász- és Sódarmustra
2017. MÁRCIUS 18., 21:00
Manchester (GB), Rebellion Ground Floor, 2B Whitworth Street West
2016. DECEMBER 31., 23:00
Kaposvár, Óévbúcsúztató
2016. DECEMBER 23., 20:00
Budapest, karácsonyi koncert, Barba Negra Music Club
2016. DECEMBER 17., 20:00
Kiskunfélegyháza, Rocktár
2016. DECEMBER 05., 17:30
Gyergyószentmiklós (Gheorgheni, RO), Szentmiklós Napok 2016
2016. NOVEMBER 20., 20:00
Budapest, József Attila Színház – MŰVÉSZEK A GYÓGYULÁSÉRT JÓTÉKONYSÁGI EST
2016. OKTÓBER 08., 20:00
Debrecen, Roncsbár
2016. OKTÓBER 01., 20:00
Temesvár, Opera tér / Temesvári Magyar Napok
2016. SZEPTEMBER 25., 21:00
Szék (Sic, Kolozs, RO), sportpálya
2016. SZEPTEMBER 17., 21:00
Rácalmás, Rácalmási Tökfesztivál a Jankovich Kúria Parkjában
2016. SZEPTEMBER 15., 20:00
Brassó (Brasov, RO), Brassói Magyar Napok
2016. SZEPTEMBER 10., 20:00
Tószeg, Tószegi Nyárestek
2016. SZEPTEMBER 09., 20:30
Pápa, Pápai Csülök, Cicege- és Borfesztivál
2016. SZEPTEMBER 03., 21:00
Oroszlány, Bányásznap a Szent Borbála téren
2016. SZEPTEMBER 02., 20:15
Dorog, 66. Bányásznap a Jubileumi téren
2016. SZEPTEMBER 01., 19:30
Miskolc, Sörfesztivál a Népketben
2016. AUGUSZTUS 31., 20:00
Rozsnyó (Roznava, SK), Futballpálya? Štítnická 261/13
2016. AUGUSZTUS 28., 20:00
Kisudvarnok (Malé Dvorniky, SK), XVII. Kisudvarnoki Falunap és Rosé Borfesztivál
2016. AUGUSZTUS 27., 20:00
Udvard (Dvory nad Zitavou, SK), az önkormányzat épülete melletti Rendezvénytéren
2016. AUGUSZTUS 26., 20:00
Lőrinci, Városnapok
2016. AUGUSZTUS 26., 19:00
Szerencs, IX. Országos Csokoládéfesztivál
2016. AUGUSZTUS 25., 20:00
Marosvásárhely (RO), Vásárhelyi Forgatag
2016. AUGUSZTUS 21., 20:00
Szászrégen (Avantul Sporttelep, Parcul Tineretului 9, Reghin, RO), IV. Szászrégeni Magyar Napok
2016. AUGUSZTUS 20., 21:00
Vésztő-Mágor, Sárréti Művészeti Fesztivál
2016. AUGUSZTUS 19., 21:00
Jászfényszaru, Szent István napi ünnepség a főtéren
2016. AUGUSZTUS 19., 17:30
Heves, Szent István napi rendezvény, a Központi Parkban
2016. AUGUSZTUS 14., 19:00
Fülek (Filakovo, SK), Várudvar
2016. AUGUSZTUS 13., 20:00
Bácsalmás, Népek-Ízek Forgataga
2016. AUGUSZTUS 12., 22:00
Gyulakuta (Fântânele,RO), Főtér
2016. AUGUSZTUS 06., 21:00
Székelykeresztúr (Cristuru Seciuesc, RO), Petőfi-hét, Testvérvárosi Találkozó és Kistérségi Városnapok a Szabadság téren
2016. AUGUSZTUS 05., 21:30
Csikszereda (Miercurea Ciuc, RO), Csíkszeredai Városnapok a Szabadság téren
2016. JÚLIUS 17., 22:00
Szentegyháza/Vlăhița (RO), Vasas pálya
2016. JÚLIUS 16., 20:30
Bakonyszombathely – A vihar miatt új időpontban!, Kastélypark
2016. JÚLIUS 15., 21:00
Perbete (Pribeta, SK), 7. Tumultus Fesztivál, Futbalstadion
2016. JÚLIUS 10., 20:30
Tiszafüred, Tiszafüredi Halasnapok, Halas tér
2016. JÚLIUS 09., 23:00
Kehidakustány, Kehidakustányi júliális a Sportpályán
2016. JÚLIUS 09., 19:30
Tét, Téti Városnap a sportpályán
2016. JÚLIUS 02., 20:00
Agárd, POP strand
2016. JÚNIUS 26., 19:00
Jászberény – IDŐPONTVÁLTOZÁS!, III. Jászberényi ZagyvaParty Fesztivál
2016. JÚNIUS 25., 21:00
Nagyvárad/Oradea (RO), Szent László Napok
2016. JÚNIUS 18., 21:00
Mélykút, Országos Kettes Fogathajtó Bajnokság, Jánoshalmi úti Lovaspálya
2016. JÚNIUS 11., 20:45
Újkígyós, Galiba Napok
2016. JÚNIUS 10., 20:00
Szentegyháza/Vlăhița (RO) – ELMARAD! , Szentegyházi Városnapok
2016. JÚNIUS 04., 21:00
Gyula, Várkert, Pörköltkirály, Kárpát-medencei Gasztronómiai Fesztivál
2016. JÚNIUS 02., 20:00
Szatmárnémeti/Satu Mare (RO), a Református Gimnázium udvara
2016. JÚNIUS 01., 19:00
Gyalu, Várkastély, 15. TIFF Magyar Nap
2016. MÁJUS 29., 19:00
Budapest, III. Rehab Critical Mass
2016. MÁJUS 28., 20:00
Celldömölk, Dr. Géfin Lajos tér
2016. MÁJUS 22., 21:30
Barót (Baraolt, RO), Barót Napok
2016. MÁJUS 08., 21:00
Győrszentiván, Szentiváni Retro Fesztivál
2016. MÁJUS 01., 19:30
Kaposvár, Városliget, Családok Ünnepe
2016. ÁPRILIS 30., 21:00
Gyomaendrőd, XVIII. Sajt- és Túrófesztivál
2016. MÁRCIUS 26., 19:30
Jósvafő, II. Jósvafői Böllérfesztivál
2016. MÁRCIUS 08., 18:00
Marosvásárhely (RO), Városi Sportcsarnok
2015. DECEMBER 26., 20:00
Budapest, “SZERETNI VALAKIT VALAMIÉRT” – Karácsonyi nagykoncert a 25. jubileumi év lezárárására a Barba Negrában
2015. DECEMBER 19., 21:15
Szentgotthárd, Karácsonyváró a város központjában, a színház mellett
2015. DECEMBER 05., 18:30
Dunaszerdahely (SK), Vásártér
2015. OKTÓBER 23., 19:00
Kaposvár, Városi Sportcsarnok
2015. OKTÓBER 16., 20:00
Hatvan, Hatvani Sörfesztivál
2015. OKTÓBER 10., 20:00
Zalaegerszeg, Városi Sportcsarnok előtti terület
2015. OKTÓBER 02., 19:00
Polgár, Főtér
2015. SZEPTEMBER 27., 20:00
Vecsés, Káposzta Fesztivál
2015. SZEPTEMBER 26., 21:30
Parajd (RO), XX.Nemzetközi Töltöttkáposzta Fesztivál
2015. SZEPTEMBER 25., 21:00
Cegléd, Kossuth Toborzó
2015. SZEPTEMBER 19., 19:00
BUDAPEST, BUDAPEST PARK, AZ EGYÜTTES JUBILEUMI ÉVÉNEK ÜNNEPI AJÁNDÉK KONCERTJE
2015. SZEPTEMBER 18., 19:00
Nádudvar, XIII. Nádudvar Napja
2015. SZEPTEMBER 14., 20:00
Rimaszombat (Rimavská Subota, SK), SzeptemberFeszt
2015. SZEPTEMBER 12., 19:00
Bátonyterenye, Városnap
2015. SZEPTEMBER 06., 21:00
Farkaslaka (Lupeni, RO), XV. Szenes Napok
2015. SZEPTEMBER 04., 21:00
Bécskossuthfalva (Stara Moravica, SRB), Szüreti Nap
2015. AUGUSZTUS 29., 22:00
Nagykapos (Veľké Kapušany, SK), Lecsó Fesztivál a focipályán
2015. AUGUSZTUS 28., 22:00
Kézdivásárhely (Tárgu Secuiesc, RO) , Őszi Sokadalom 2015
2015. AUGUSZTUS 23., 21:00
Disznajó (Valenii de Mures, RO), “Maros Sportegyesület” Sportnapok
2015. AUGUSZTUS 22., 22:00
Mezőberény, Piactér
2015. AUGUSZTUS 21., 21:30
Tardoskedd (Tvrdosovce, SK), XVII. Szent István Napok, Szabadtéri Színpad
2015. AUGUSZTUS 20., 21:30
Keszthely, A Viviera Beach szabadtéri színpada
2015. AUGUSZTUS 19., 21:00
Kolozsvár (RO), Főtéri Nagyszínpad
2015. AUGUSZTUS 18., 20:30
Martfű, örökZöldTisza – Martfűi FesztiválA Republic együttes és a Szolnoki Szimfonikus zenekar koncertje, Marfű, Gyógykemping – Szabadtéri Színpad
2015. AUGUSZTUS 16., 20:30
Szolnok, PARTI-TÚRA Szolnoki Szimfonikus Nyár
2015. AUGUSZTUS 15., 21:30
Biri, Tócsni Fesztivál
2015. AUGUSZTUS 14., 20:30
Okány, Községi Falunap az “Internátus” területén
2015. AUGUSZTUS 08., 21:00
Nemeshódos (Vydrany, SK), V. Nemeshódosi Lakoma, a Sportpályán
2015. AUGUSZTUS 07., 22:00
Medgyesegyháza, XXI. Dinnyefesztivál
2015. AUGUSZTUS 01., 21:00
Hernádszentandrás, Szabadtéri Színpad
2015. JÚLIUS 26., 21:00
Fonyód, Magyartenger Nap
2015. JÚLIUS 25., 21:30
Siófok, Nagystrand, Petőfi sétány 3.
2015. JÚLIUS 24., 20:00
Tarcal, XX. Tarcali Napok
2015. JÚLIUS 18., 22:00
Kürt (SK), Strekov, VIII. Kürti Borfesztivál
2015. JÚLIUS 11., 20:00
Mezőkeresztes, Mezőkeresztesi Vigasságok
2015. JÚLIUS 04., 20:00
Csemő, Falunap Csemő Virágünnepe
2015. JÚLIUS 03., 20:00
Jászszentlászló, Falunapok és III. Paradicsomfesztivál
2015. JÚNIUS 27., 19:00
Mogyoród, Klastromhegyi Apátsági Pincenap
2015. JÚNIUS 26., 20:00
Debrőd (Obec Debrad’) (SK), Debrődi Szent László Búcsú
2015. JÚNIUS 20., 20:00
Pusztacsó, Falunapi Malacfesztivál
2015. JÚNIUS 19., 21:35
Szekszárd, Csörge-tó Rockfesztivál – ELMARAD!
2015. JÚNIUS 14., 18:00
Békéscsaba, Csabai Sörfesztivál és Csülökparádé
2015. MÁJUS 23., 20:30
Berettyóújfalu Város Napja, Berettyóújfalu, Szent István tér
2015. MÁJUS 22., 19:30
Alfa Fesztivál, Várpalota, Cseri Parkerdő
2015. MÁJUS 17., 20:00
Budapest, Erzsébet tér, 2. Rehab Critical Mass
2015. MÁJUS 03., 20:30
Bardoc Községi Napok, Erdőfüle
2015. MÁJUS 01., 19:00
IV. Szikszó Majális, Városi Uszoda udvara, Malom utca 5-7.
2015. ÁPRILIS 25., 19:00
Budapest – József Attila Színház – Hattyúdal, 1134 Budapest, Váci út 63.
2015. ÁPRILIS 17., 20:00
Zürich – FACE CLUB, Industriestrasse 29, 8305 Dietlikon, Switzerland
2015. ÁPRILIS 16., 21:00
München – LEBENSLUST LEHEL // Eventiocation, Sternstrasse 20, Munich, Germany
2015. ÁPRILIS 10., 19:00
Budapest – József Attila Színház – Hattyúdal, 1134 Budapest, Váci út 63.
2015. MÁRCIUS 24., 19:00
Budapest – József Attila Színház – Hattyúdal, 1134 Budapest, Váci út 63.
2015. MÁRCIUS 14., 19:00
Nagyvárad – Szakszervezetek Művelődési Háza, Nagyvárad, December 1. tér
2015. MÁRCIUS 09., 19:00
Budapest – József Attila Színház – Hattyúdal – ELMARAD!, 1134 Budapest, Váci út 63.
2015. MÁRCIUS 01., 19:00
Budapest – József Attila Színház – Hattyúdal, 1134 Budapest, Váci út 63.
2015. FEBRUÁR 28., 20:00
“Republic 25” Jubileumi koncertek a Muzikumban, Muzikum Klub & Bisztró (1088 Budapest, Múzeum u. 7.)
2015. FEBRUÁR 27., 19:00
“Republic 25” Jubileumi koncertek a Muzikumban, Muzikum Klub & Bisztró (1088 Budapest, Múzeum u. 7.)
2015. FEBRUÁR 13., 19:00
Budapest – József Attila Színház – Hattyúdal, 1134 Budapest, Váci út 63.
2015. FEBRUÁR 10., 18:00
Budapest – József Attila Színház – Hattyúdal, 1134 Budapest, Váci út 63.
2015. JANUÁR 31., 19:00
Budapest – József Attila Színház – Hattyúdal, 1134 Budapest, Váci út 63.
2015. JANUÁR 28., 19:00
Budapest – József Attila Színház – Hattyúdal, 1134 Budapest, Váci út 63.
2015. JANUÁR 09., 19:00
Budapest – József Attila Színház – Hattyúdal, 1134 Budapest, Váci út 63.
2014. DECEMBER 30., 19:00
Budapest – József Attila Színház – Hattyúdal, 1134 Budapest, Váci út 63.
2014. DECEMBER 29., 20:00
RoncsBár, 4024 Debrecen, Csapó u. 27.
2014. DECEMBER 28., 21:00
Ünnepi koncert – X Cafe, Nyíregyháza, Dózsa György utca 1.
2014. DECEMBER 26., 20:00
Budapest – József Attila Színház – Hattyúdal Ráadás, 1134 Budapest, Váci út 63.
2014. DECEMBER 19., 19:00
Budapest – József Attila Színház – Hattyúdal, 1134 Budapest, Váci út 63.
2014. DECEMBER 16., 19:00
Budapest – József Attila Színház – Hattyúdal, 1134 Budapest, Váci út 63.
2014. NOVEMBER 22., 19:00
Budapest – József Attila Színház – Hattyúdal, 1134 Budapest, Váci út 63.
2014. NOVEMBER 08., 19:00
Budapest – József Attila Színház – Hattyúdal, 1134 Budapest, Váci út 63.
2014. OKTÓBER 19., 15:00
Felvonulás és koncert a fogyatékossággal élők életminőségének javításáért, 1054 Budapest, Akadémia u. 3. (koncert: Erzsébet tér)
2014. OKTÓBER 17., 19:00
Budapest – József Attila Színház – Hattyúdal, 1134 Budapest, Váci út 63.
2014. OKTÓBER 14., 19:00
Budapest – József Attila Színház – Hattyúdal, 1134 Budapest, Váci út 63.
2014. OKTÓBER 11., 19:00
Celldömölk, Dr. Géfin tér 1. (Művelődési Ház előtti tér)
2014. OKTÓBER 04., 20:30
Pécs, Széchenyi tér
2014. SZEPTEMBER 28., 19:30
IX. Szüreti Mulatság, 2461 Tárnok, Fő u. 43. – Művelődési Ház előtt
2014. SZEPTEMBER 27., 20:00
Kivilágos Kivirradatig Fesztivál, 5310 Kisújszállás – Városháza Park
2014. SZEPTEMBER 20., 20:00
Kunszentmártoni Kulturális Fesztivál és Városnap, 5440 Kunszentmárton, Főtér
2014. SZEPTEMBER 19., 20:00
Lelei Napok, Maroslele, Szabadság tér
2014. SZEPTEMBER 17., 20:30
MORRISON’S 2 – NAGYTÁNCTÉR, 1055 Budapest, Szent István körút 11.
2014. SZEPTEMBER 13., 21:00
Tállyai Vigasságok, 3907 Tállya
2014. SZEPTEMBER 12., 19:00
Őszi Városi Napok, 4561 Baktalórántháza, Szabadidő Centrum
2014. SZEPTEMBER 07., 21:00
Kovászna, Erdély
2014. SZEPTEMBER 06., 20:00
XII. Halmok Közi Sokadalom – Dombegyház Vendégváró Falunapja, 5836 Dombegyház – Piactér
2014. SZEPTEMBER 05., 20:00
Fonyódi Harcsafesztivál, Fonyód – Kikötő
2014. AUGUSZTUS 30., 21:00
III. Várfalvi Községi Napok és Hagymafesztivál, Kövendi focipálya – ingyenes!
2014. AUGUSZTUS 29., 17:30
Szegedi Ifjúsági Napok – SZIN – Nagyszínpad, 6726 Szeged, Újszegedi Partfürdő
2014. AUGUSZTUS 24., 20:30
Negyed (Neded) Szlovákia, Focipálya
2014. AUGUSZTUS 23., 21:00
X. Bogáti Forgatag, 4361 Nyírbogát, Hunyadi u. 7. (Polgármesteri Hivatal hátsó udvara)
2014. AUGUSZTUS 22., 20:00
VII. Országos Csokoládé Fesztivál, 3900 Szerencs, Huszár u. 11. Rákóczi-vár
2014. AUGUSZTUS 20., 18:00
Dunaújváros, Szalki-sziget – szabadtéri színpad
2014. AUGUSZTUS 19., 17:00
Győr , Marcalváros I. Cirkusz-tér
2014. AUGUSZTUS 16., 20:00
II. Harsányi Szürkemarha Fesztivál, 3555 Harsány, Szilvási-tanya – ingyenes!
2014. AUGUSZTUS 02., 17:30
IV. Lecsó- és pecsenyefesztivál, Miskolc, Majális Park
2014. JÚLIUS 26., 20:30
Makó – Hagymaház – Hattyúdal, 6900 Makó, Posta u. 2.
2014. JÚLIUS 25., 20:00
X. Szent Jakab napi ünnepség, 8330 Sümeg, Palotakert
2014. JÚLIUS 24., 20:00
Tarcal, .
2014. JÚLIUS 20., 20:00
XXVI. Göcseji Aratónapok, 8948 Nova, Sportpálya – ingyenes
2014. JÚLIUS 11., 20:30
Dévaványai Városnapok, 5510 Dévaványa, Hősök tere
2014. JÚLIUS 06., 20:00
JÓTÉKONYSÁGI FELLÉPÉS!!! – Morrison’s 2 Klub – DJ Dominique 100-as party, 1055 Budapest, Szent István körút 11.
2014. JÚLIUS 05., 20:30
Tihany, Major u. 65. – Hattyúdal (JASZ), Bujtor István Szabadtéri Színpad
2014. JÚNIUS 28., 22:00
XV. Csomafalva Napok, Gyergyócsomafalva (Erdély) Piactér – ingyenes
2014. JÚNIUS 25., 21:00
Kisvárda – Kisvárdai Várszínház-Várszínpad – Hattyúdal, 4600 Kisvárda, Flórián tér 20.
2014. JÚNIUS 21., 22:30
Szentivánéji vigasságok , 9700 Szombathely, Bartók Béla körút, Szent István park – Emlékmű alatti “Nagyszinpad”
2014. JÚNIUS 14., 20:00
1117 Budapest, Neumann J. u. 2. (Rákóczi híd – Budai hídfő; ex-ZP), Barba Negra Track
2014. JÚNIUS 08., 15:00
Budapest – József Attila Színház – Hattyúdal, 1134 Budapest, Váci út 63.
2014. JÚNIUS 07., 20:00
Szentistván – Szabadidő Park, 3418 Szentistván
2014. JÚNIUS 06., 19:00
Budapest – József Attila Színház – Hattyúdal, 1134 Budapest, Váci út 63.
2014. JÚNIUS 01., 21:00
VIII. Ludányhalászi Falunap, 3188 Ludányhalászi, Sportpálya
2014. MÁJUS 31., 21:00
Mezőhegyes – Kiállítási Centrum és Lovaspálya, 5820 Mezőhegyes, Hársfa utca
2014. MÁJUS 24., 21:00
Gyöngyösi Bornapok, 3200 Gyöngyös, Fő tér
2014. MÁJUS 17., 20:00
Kistarcsa, XIX. Kistarcsai Napok, Ifjúság téri szabadtéri színpad – eső esetén: Csigaház
2014. MÁJUS 13., 19:00
Budapest – József Attila Színház – Hattyúdal, 1134 Budapest, Váci út 63.
2014. MÁJUS 11., 19:00
Budapest – József Attila Színház – Hattyúdal, 1134 Budapest, Váci út 63.
2014. MÁJUS 10., 20:00
Makó, Makói városnap, 6900 Fő tér – Szökőkút
2014. MÁJUS 03., 19:30
Celldömölk, Tulipán Fesztivál, Művelődési Központ épülete előtt, a Dr. Géfin téren
2014. ÁPRILIS 26., 16:45
2217 Gomba, Kenyeres kert (Bajcsy Zs. út 2.) – Német Juhászkutya Fajtamentés Alapítvány Állatotthona
2014. ÁPRILIS 23., 19:00
Budapest – József Attila Színház – Hattyúdal, 1134 Budapest, Váci út 63.
2014. ÁPRILIS 19., 19:00
Budapest – József Attila Színház – Hattyúdal, 1134 Budapest, Váci út 63.
2014. ÁPRILIS 18., 19:00
Budapest – József Attila Színház – Hattyúdal, 1134 Budapest, Váci út 63.
2014. ÁPRILIS 10., 19:00
Budapest – József Attila Színház – Hattyúdal, 1134 Budapest, Váci út 63.
2013. NOVEMBER 30., 19:00
Debrecen, Lovarda
2013. OKTÓBER 23., 19:00
Pécs, Zsolnay Kulturális Negyed – É 78 Rendezvényterem
2013. OKTÓBER 12., 19:00
Budaörs, Budaörsi Városi Uszoda Sportcsarnok
2013. OKTÓBER 05., 19:00
Vörösmart (Zmajevac, HR), Magyar Kulturális Napok
2013. SZEPTEMBER 29., 19:00
Budapest , A Szívünk Napja, 2013 – Városliget, Nagyrét
2013. SZEPTEMBER 27., 19:00
Onga, Sportpálya
2013. SZEPTEMBER 20., 21:00
Szekszárd, Szekszárdi Szüreti Napok 2013.
2013. SZEPTEMBER 14., 21:00
Budapest , József Attila Színház előtt
2013. SZEPTEMBER 08., 19:30
Becsehely, IX. Szüreti- és Borfesztivál
2013. SZEPTEMBER 07., 19:30
Albertirsa, 10. Városnapi Programok
2013. SZEPTEMBER 06., 20:00
Aba, Aba Napok 2013.
2013. AUGUSZTUS 31., 19:00
Rudabánya, VI. Városnap
2013. AUGUSZTUS 05., 19:00
Budapest , (Óbudai) Sziget
2013. JÚLIUS 21., 21:00
Balassagyarmat, Ipolypart
2013. JÚLIUS 20., 20:30
Várpalota, Cseri Parkerdő
2013. JÚLIUS 14., 18:00
Galánta, Amfiteátrum
2013. JÚLIUS 12., 22:30
Dunaszeg, VI. Szigetközi Music Fesztivál
2013. JÚLIUS 06., 21:00
Tiszaeszlár, Az Önkormányzat melletti Ádám-kert
2013. JÚNIUS 22., 20:30
Komárom (Dél-Komárom), Rendezvénytér (Juno Hotel mögött)
2013. JÚNIUS 21., 20:00
Szőreg, Sportpálya
2013. JÚNIUS 15., 21:00
Bicske, Petőfi Művelődési Központ (Kossuth tér 20.)
2013. JÚNIUS 08., 20:00
Gyomaendrőd, Liget Fürdő, Erzsébet liget 2.
2013. JÚNIUS 07., 20:00
Gerjen, V. Gerjeni Duna-Rock Találkozó
2013. JÚNIUS 01., 20:00
Budapest, XIII. kerület – Béke tér
2013. MÁJUS 25., 21:00
Esztergom, Nagy Duna sétány 1,a Rugby Club Hotel szabadtéri rendezvényterülete
2013. MÁJUS 19., 21:00
Korlát, I. Nemzetközi Parasztolimpia
2013. MÁJUS 10., 21:30
Miskolc, MEN (Miskolci Egyetemi Napok) 2013. Nagyszínpad
2013. FEBRUÁR 24., 16:00
Budapest, Muzikum/Kossuth Klub
2012. DECEMBER 31., 20:00
Fülöpszállás, Biczó Csárda terasz
2012. DECEMBER 29., 19:00
Győr, Egyetemi Csarnok
2012. DECEMBER 21., 19:00
Veszprém, Veszprém Aréna
2012. DECEMBER 15., 19:00
Budapest, Tacuba Café & Stage
2012. DECEMBER 01., 21:00
Budapest, Club 202 (volt Wigwam)
2012. NOVEMBER 24., 19:00
Tatabánya, Földi Imre Sportcsarnok
2012. OKTÓBER 23., 19:00
Kaposvár, Városi Sportcsarnok
2012. OKTÓBER 20., 19:00
Kiskunfélegyháza MINDEN JEGY ELFOGYOTT !, Rock-tár
2012. OKTÓBER 11., 19:00
Budapest, MOM Kulturális Központ
2012. SZEPTEMBER 30., 19:00
Budapest, Városliget
2012. SZEPTEMBER 29., 19:00
Kunhegyes, Szabadtéri Színpad
2012. SZEPTEMBER 23., 18:30
Gyomaendrőd, Liget Gyógyfürdő
2012. SZEPTEMBER 22., 20:00
Alsónémedi , Sportcsarnok (Iskola u. 1.)
2012. SZEPTEMBER 21., 20:30
Dunaszerdahely (SK), \”Lunapark\”
2012. SZEPTEMBER 15., 20:00
Szederkény, Sportpálya
2012. SZEPTEMBER 09., 20:00
Hévíz, Nagyszínpad (Nagyparkoló)
2012. SZEPTEMBER 08., 20:15
Százhalombatta, Városi Szabadidőközpont (Vasút utca)
2012. SZEPTEMBER 07., 20:00
Szécsényfelfalu, a falu központja
2012. SZEPTEMBER 02., 21:00
Sárközújlak (RO), a futballpálya melletti tér
2012. SZEPTEMBER 01., 21:30
Érpatak, Zsindelyes tanya IDŐPONTVÁLTOZÁS !!!
2012. AUGUSZTUS 31., 20:00
Csókakő, Várszínpad
2012. AUGUSZTUS 29., 20:00
Budapest, Budai Vár – Oroszlános udvar
2012. AUGUSZTUS 26., 19:30
Jászberény, PR-Telecom Zeneudvar (LEHEL Vezér Gimnázium udvara)
2012. AUGUSZTUS 25., 21:00
Mátraderecske, A sportcsarnok udvara
2012. AUGUSZTUS 23., 21:00
Marosvásárhely, Weekend-telep
2012. AUGUSZTUS 20., 20:00
Csenger, Szent István tér
2012. AUGUSZTUS 18., 21:00
Pusztaottlaka, Likefest (Dragán-tanya)
2012. AUGUSZTUS 12., 21:00
Szeghalom, Tildy utca
2012. AUGUSZTUS 11., 21:00
Kóny, Kerék-tó Szabadidőközpont
2012. AUGUSZTUS 10., 21:30
Szilágysomlyó, Broscãria Strand
2012. AUGUSZTUS 05., 20:00
Nyírcsaholy, Iskola, Hunyadi u. 23.
2012. AUGUSZTUS 04., 21:00
Kamocsa (SK), Oáza Camp
2012. JÚLIUS 29., 22:00
Bors (RO), Focipálya
2012. JÚLIUS 28., 20:00
Debrecen, Nagyerdő (Stadion) Nagyszínpad
2012. JÚLIUS 21., 20:00
Mezőkövesd , Zsóryfürdő
2012. JÚLIUS 14., 22:00
Gyulakeszi, Gyulavezér Lovasbirodalma Vásártér
2012. JÚLIUS 13., 21:00
Zirc, Tündérmajor
2012. JÚNIUS 29., 21:00
Székesfehérvár, Református Egyházi Napok – Dunántúl (REND)
2012. JÚNIUS 23., 20:30
Zánka, Gyermek és Ifjúsági Centrum
2012. JÚNIUS 22., 21:00
Ipolynyék/Vinica (SK), Strandfürdő
2012. JÚNIUS 17., 20:30
Városlőd, Sportpálya – fellépés
2012. JÚNIUS 16., 21:00
Győr, A Szent István út városháza előtti szakasza
2012. JÚNIUS 15., 20:30
Mezőtúr, Városi Strandfürdő
2012. JÚNIUS 09., 21:00
Kölesd, Sportpálya
2012. JÚNIUS 01., 21:45
Nagyszalonta , Piactér (helyi idő !)
2012. MÁJUS 26., 21:00
Akasztó, Stadion
2012. MÁJUS 25., 20:00
Monor, Piac- és Fesztiválcsarnok
2012. MÁJUS 19., 22:30
Dunaújváros, Alsó Duna-part
2012. MÁJUS 18., 20:00
Budapest, Budapest Park
2012. MÁJUS 13., 21:00
Zalaegerszeg, Dreher Nagyszínpad – Széchenyi tér
2012. MÁJUS 12., 21:00
Tárnok, Kőfejtő
2012. MÁJUS 11., 20:00
Somorja (Samorin, SK), Pomlé
2012. MÁJUS 01., 20:00
Székelyudvarhely, Márton Áron tér (Patkó)
2012. ÁPRILIS 29., 21:00
Vajdahunyad, Hunyadi vár külső udvara
2012. ÁPRILIS 28., 21:00
Sepsiszentgyörgy, Szabadság tér
2012. ÁPRILIS 25., 20:00
Eger, EKF Gyakorló Iskola, Barkóczy 5.
2012. ÁPRILIS 21., 20:00
Sopron, BeCsa (Belvárosi Szabadidőközpont)
2012. ÁPRILIS 17., 21:30
Révkomárom, Városi Sportcsarnok
2012. ÁPRILIS 07., 19:00
Kisújszállás, Művelődési és Ifjúsági Központ
2012. MÁRCIUS 31., 21:00
Nagykároly, RO, Freedom Club & Caffe
2012. MÁRCIUS 15., 19:00
Szeged, Városi Sportcsarnok
2012. MÁRCIUS 10., 20:00
Szolnok, Tiszaligeti Körcsarnok
2012. FEBRUÁR 24., 19:00
Budapest, Fővárosi Nagycirkusz
2012. FEBRUÁR 18., 16:00
Ónod, Vásártér
2012. FEBRUÁR 11., 19:00
Balmazújváros, Művelődési Központ
2012. JANUÁR 21., 22:00
Budapest, Club 202 (volt Wigwam)
2011. DECEMBER 29., 19:00
Vác, Városi Sportcsarnok
2011. DECEMBER 28., 19:00
Füzesabony, Művelődési Ház
2011. NOVEMBER 25., 20:00
Pécsvárad , Fülep Lajos Városi Sportcsarnok
2011. NOVEMBER 18., 19:00
Érd, Szepes Művelődési Központ
2011. NOVEMBER 03., 20:00
Győr, Árkád – parkoló
2011. OKTÓBER 22., 20:00
Szigetvár, Városi Sportcsarnok
2011. OKTÓBER 21., 20:00
Magyarkanizsa (Vajdaság), a Gyógyfürdő sportcsarnoka
2011. OKTÓBER 15., 19:00
Szerencs, A Rákóczi vár előtti park
2011. OKTÓBER 07., 21:30
Székesfehérvár, FEZEN Klub (volt Bahnhof)
2011. SZEPTEMBER 25., 18:00
Budapest, Városliget
2011. SZEPTEMBER 24., 20:00
Békéscsaba, Almáskerti Ipari Park 2
2011. SZEPTEMBER 18., 19:00
London, Scala
2011. SZEPTEMBER 16., 19:30
Dublin, CRAWDADDY
2011. SZEPTEMBER 10., 19:00
Budapest, Campona – parkoló
2011. SZEPTEMBER 03., 20:30
Bükkábrány, Sportpálya
2011. SZEPTEMBER 02., 20:00
Szeged, Huszár Mátyás rakpart – Nagyszínpad
2011. AUGUSZTUS 28., 20:30
Vésztő-Mágor, Történelmi Emlékhely
2011. AUGUSZTUS 27., 20:15
Budapest, Budavári Önkormányzat Czakó utcai Sporttelep
2011. AUGUSZTUS 26., 21:30
Rozsnyó (Roznava), Focipálya (Futbalovy Stadión)
2011. AUGUSZTUS 21., 20:30
Harkány, Strandfürdő
2011. AUGUSZTUS 20., 21:30
Mosonmagyaróvár, Szent István Király úti Szabadtéri Színpad
2011. AUGUSZTUS 19., 21:15
Hajdúszoboszló, Strandfürdő
2011. AUGUSZTUS 18., 20:00
Nagylég (Lehnice), Főtér
2011. AUGUSZTUS 14., 21:00
Abádszalók, Fesztiválközpont (Strand)
2011. AUGUSZTUS 13., 21:00
Bánk, Tószínpad
2011. AUGUSZTUS 12., 20:00
Tihany, Bujtor István Szabadtéri Színpad
2011. AUGUSZTUS 07., 21:00
Ajak , Fesztiválközpont, Péter-tó
2011. AUGUSZTUS 06., 21:00
Hernádszentandrás, Szabadtéri Színpad
2011. AUGUSZTUS 05., 20:00
Sümeg, A Püspöki Palota előtti tér /Szent István tér/
2011. JÚLIUS 31., 21:00
Soltvadkert, Vadkerti tó
2011. JÚLIUS 30., 21:00
Hernádnémeti, Kastélykert
2011. JÚLIUS 29., 21:00
Abádszalók, Fesztiválszínpad
2011. JÚLIUS 24., 23:00
Péterfalva / Пийтерфолво (Kárpátalja), Tiszapart – Stadion
2011. JÚLIUS 23., 22:00
Zenta, Népkert /Narodna basta
2011. JÚLIUS 22., 20:30
Jászberény, Szabadtéri Színpad
2011. JÚLIUS 21., 22:00
Debrecen, Nagyerdei Stadion
2011. JÚLIUS 17., 21:00
Gyomaendrőd, A Bowling Treff Söröző udvara
2011. JÚLIUS 16., 21:00
Tamási, Lovaspálya
2011. JÚLIUS 15., 21:00
Szilvásvárad, Lovas Stadion
2011. JÚLIUS 14., 22:30
Szolnok, Tiszaliget / Pepsi Nagyszínpad
2011. JÚLIUS 13., 21:00
Balassagyarmat, Sörfesztivál
2011. JÚLIUS 10., 20:30
Cigánd, Szabadtéri Színpad
2011. JÚLIUS 09., 22:00
Zerind, Iskolaudvar
2011. JÚLIUS 03., 20:30
Mórahalom, Az Aranyszöm Rendezvényház udvara
2011. JÚNIUS 26., 20:30
Győrszentiván, 7. Szentiváni Fesztivál
2011. JÚNIUS 25., 21:00
Jánoshalma, A Béke téri fedett szabadtéri színpad
2011. JÚNIUS 24., 21:00
Gyula, Várkerti Vígasságok
2011. JÚNIUS 18., 21:15
Zánka, Gyermek és Ifjúsági Centum
2011. JÚNIUS 17., 21:30
Salgótarján , Tóstrand
2011. JÚNIUS 11., 20:15
Ajka, Szabadság tér
2011. JÚNIUS 10., 21:00
Gencsapáti, Sörsátor
2011. JÚNIUS 05., 20:30
Budapest , Újpalota
2011. MÁJUS 29., 20:00
Nyíregyháza, Bujtosi Szabadidő Csarnok
2011. MÁJUS 28., 20:00
Bugyi, Beleznay tér / Kastélyköz
2011. MÁJUS 27., 20:00
Somorja , Pomlé
2011. MÁJUS 21., 19:00
Kisvárda, Várszínház
2011. MÁJUS 20., 20:00
Mohács, Városi Sportcsarnok
2011. MÁJUS 17., 19:00
Budapest, Petőfi Csarnok
2011. MÁJUS 14., 20:30
Tárnok, Kőfejtő
2011. MÁJUS 13., 21:30
Miskolc, Egyetemváros
2011. MÁJUS 07., 19:00
Kalonda, a Pro Kalondiensis Színpada
2011. MÁJUS 06., 20:30
Eger, EFEN 2011
2011. MÁJUS 01., 20:00
Komárom, Monostori Erőd, Sörsátor
2011. ÁPRILIS 29., 23:00
Veszprém, VEN (Veszprémi Egyetemi Napok)
2011. ÁPRILIS 24., 19:00
Budapest , Zöld Pardon
2011. ÁPRILIS 23., 17:00
Budapest , FELLÉPÉS a II. Németjuhászkutya Fajtamentési Napon
2011. ÁPRILIS 21., 17:00
Budapest , FELLÉPÉS Zen-Aid for Japan/Juventus Rádió Segélykoncert Japánért
2011. ÁPRILIS 07., 22:00
Debrecen, Egyetem
2011. ÁPRILIS 01., 19:00
Mezőkövesd, Városi Sportcsarnok
2011. MÁRCIUS 14., 19:00
Budapest, Budapest Kongresszusi Központ
2010. DECEMBER 30., 19:00
Százhalombatta, Sportcsarnok
2010. DECEMBER 29., 19:00
Győr, Egyetemi Csarnok
2010. DECEMBER 28., 19:00
Zalaegerszeg, Városi Sportcsarnok
2010. DECEMBER 11., 19:00
Nyíregyháza, Bujtosi Szabadidő Csarnok
2010. DECEMBER 03., 20:00
Budapest, KMO – Kispesti Munkásotthon
2010. NOVEMBER 29., 19:00
Szeged, Nemzeti Színház
2010. NOVEMBER 26., 19:30
Szombathely, AGORA Művelődési és Sportház
2010. NOVEMBER 19., 22:30
Budapest, A Magyar Kultúra Háza
2010. NOVEMBER 12., 19:30
Szolnok, TISZALIGET, FŐISKOLAI OLAJ SPORTCSARNOK
2010. NOVEMBER 06., 20:00
Debrecen, Kölcsey Központ
2010. OKTÓBER 23., 20:00
Szigetvár, Városi Sportcsarnok
2010. OKTÓBER 18., 20:00
Marosvásárhely, Sportcsarnok (Sala Polivalenta)
2010. OKTÓBER 16., 20:00
Gyöngyös, Sport-és Rendezvény Csarnok
2010. OKTÓBER 03., 19:00
London, Scala
2010. OKTÓBER 01., 19:00
Dublin, THE TWISTED PEPPER (54 MIDDLE ABBEY ST., DUBLIN 1)
2010. SZEPTEMBER 26., 17:45
Budapest, Városliget
2010. SZEPTEMBER 25., 20:00
Dabas, Jubileumi park
2010. SZEPTEMBER 19., 19:30
Cegléd, Szabadság tér
2010. SZEPTEMBER 18., 19:00
Sásd, Vásártér
2010. SZEPTEMBER 11., 21:00
Tápiószele, Népkert
2010. SZEPTEMBER 10., 19:00
Budapest, József Attila Lakótelep – Nagyjátszótér
2010. SZEPTEMBER 05., 20:00
Budapest – Népliget, Szeptemberfeszt
2010. SZEPTEMBER 04., 20:00
Ercsi, Eötvös József Művelődési Ház és Könyvtár
2010. SZEPTEMBER 03., 20:30
Aba, Szabadtéri Színpad
2010. AUGUSZTUS 29., 20:00
Törökbecse (Novi Becej, Vajdaság), .
2010. AUGUSZTUS 22., 20:00
Nyírbátor, Nyírbátori Kulturális Központ
2010. AUGUSZTUS 21., 18:00
Rácalmás, Jankovich-kúria Rendezvény- és Turisztikai Központ
2010. AUGUSZTUS 20., 21:15
Ibrány, Szabadtéri Színpad
2010. AUGUSZTUS 19., 20:30
Mándok, Új Sportpálya
2010. AUGUSZTUS 14., 20:30
Hejőpapi, Szabadtéri Színpad
2010. AUGUSZTUS 13., 20:30
Körmend, A Batthyány Kastély udvara
2010. AUGUSZTUS 12., 21:30
Balmazújváros, Kastélykert
2010. AUGUSZTUS 08., 20:30
Elek, A Polgármesteri Hivatal mögötti terület
2010. AUGUSZTUS 07., 20:00
Uzsa, Hubertus
2010. AUGUSZTUS 06., 20:00
Tihany, Szabadtéri Színpad
2010. AUGUSZTUS 01., 21:00
Ipolybalog (Balog nad Ipµom), Kápolnadomb
2010. JÚLIUS 31., 21:00
Vése, Szabadtéri Színpad a Kovácsmúzeum udvarán
2010. JÚLIUS 31., 17:00
Siófok, Sóstói Strand
2010. JÚLIUS 30., 21:00
Abádszalók, Szabadtéri Színpad
2010. JÚLIUS 24., 21:00
Hernádnémeti, Kastély udvar
2010. JÚLIUS 22., 22:00
Debrecen, Nagyerdei Stadion
2010. JÚLIUS 21., 20:30
Jászberény, Szabadtéri Színpad
2010. JÚLIUS 18., 20:30
Kecskemét, Benkó Zoltán Szabadidő Központ
2010. JÚLIUS 17., 21:00
Gyomaendrőd, Bowling Treff udvara
2010. JÚLIUS 16., 20:30
Cibakháza, Vásártér
2010. JÚLIUS 10., 20:30
Tiszakürt, Sportpálya
2010. JÚLIUS 09., 23:20
Pécs , Málomvölgyi Arborétum
2010. JÚLIUS 04., 21:00
Harkány, Fürdő
2010. JÚLIUS 03., 20:30
Nyírmeggyes, Az ÁMK udvara
2010. JÚLIUS 02., 21:00
Vásárosnamény – Gergelyiugornya, Tisza-part
2010. JÚNIUS 27., 20:30
Sajószentpéter, A Művelődési Ház melletti Sporttelep
2010. JÚNIUS 26., 20:30
Királyhelmec – Královsky Chlmec, Csonkavár Szabadtéri Színpad
2010. JÚNIUS 20., 19:00
Alsóörs, Camping – Harley-Davidson Fesztivál
2010. JÚNIUS 19., 21:00
Zánka, Gyermek- és Ifjúsági Centrum
2010. JÚNIUS 18., 20:30
Komádi, Lovaspálya
2010. JÚNIUS 12., 20:30
Győrszentiván, Molnár Vid Bertalan Közösségi ház melletti szabadtéri terület
2010. JÚNIUS 11., 20:30
Miskolc, Jégcsarnok
2010. JÚNIUS 05., 21:00
Sárospatak, Vízikapu Szabadtéri Színpad
2010. MÁJUS 29., 22:00
Gyergyóalfalu, Joseni, Istvánpap tér, Szabadtéri Színpad
2010. MÁJUS 24., 20:30
Bordány, A Faluház parkja
2010. MÁJUS 23., 20:30
Szeged, A Móra Ferenc Múzeum előtti tér
2010. MÁJUS 16., 20:30
Túrkeve, Petőfi tér – Szabadtéri színpad
2010. MÁJUS 15., 20:30
Tárnok, Kőfejtő
2010. MÁJUS 14., 20:00
Jóka (Jelka, Szlovákia), Futballpálya
2010. MÁJUS 08., 20:00
Szárnya (Staròa, Szlovákia), Főtér
2010. MÁJUS 05., 21:00
Budapest, ELTE Lágymányosi Campus
2010. MÁJUS 01., 20:00
Sarkad, Majális
2010. ÁPRILIS 30., 20:30
Csalár (Celare), A Művelődési Ház udvara
2010. ÁPRILIS 23., 21:00
Eger, Eszterházy Főiskola
2010. ÁPRILIS 21., 19:30
Mezőtúr, A Szegedi Kis István Református Gimnázium udvara
2010. ÁPRILIS 20., 21:45
Nyíregyháza, Főiskola
2010. ÁPRILIS 17., 19:30
Békéscsaba, a Stop Shop parkolója
2010. ÁPRILIS 11., 19:00
Wallingford, CT, HCC Wallingfordi Magyar Ház
2010. ÁPRILIS 10., 19:00
New Brunswick, HAAC Hungarian American Athletic Club
2010. ÁPRILIS 09., 19:00
New York, St. Stephen of Hungary Parish
2010. MÁRCIUS 15., 19:00
Budapest, Papp László Budapest Sportaréna
2009. DECEMBER 31., 22:00
Békéscsaba, BUÉK 2010! – A Panoráma Étterem előtti Sörsátor
2009. DECEMBER 28., 19:00
Pécs, Lauber Dezső Városi Sportcsarnok
2009. DECEMBER 08., 23:30
Kolozsvár, Obsession Klub – ELMARAD !!!
2009. NOVEMBER 21., 19:30
Szombathely, Művelődési és Sportház
2009. NOVEMBER 20., 19:00
Győr, Egyetemi Csarnok
2009. NOVEMBER 13., 19:30
Szolnok, Tiszaliget – Főiskolai Olaj Sportcsarnok
2009. NOVEMBER 08., 17:45
Budapest, Városliget – Műjégpálya
2009. OKTÓBER 30., 20:00
Budapest, Pestszentimre, Kisfaludy u. 33/c.
2009. OKTÓBER 23., 20:00
Szigetvár, Városi Sportcsarnok
2009. OKTÓBER 19., 19:00
Nagyvárad, Sportcsarnok
2009. OKTÓBER 18., 18:00
Budapest , Papp László Budapest Sportaréna
2009. OKTÓBER 16., 19:00
Csíkszereda, Városi Sporcsarnok
2009. OKTÓBER 09., 21:00
Siófok, Fő tér (a Víztorony környéke)
2009. OKTÓBER 04., 17:15
Budapest, SYMA Csarnok
2009. SZEPTEMBER 26., 20:00
Kerekegyháza, Szent István tér
2009. SZEPTEMBER 25., 19:30
Dunaföldvár, Várudvar, Rátkay köz 2.
2009. SZEPTEMBER 17., 23:30
Budapest, Műegyetem Rakpart
2009. SZEPTEMBER 12., 20:00
Dombegyház, .
2009. SZEPTEMBER 11., 21:00
Székesfehérvár, Sóstói Ipari Park, Holland fasor 8.
2009. SZEPTEMBER 06., 18:00
Komló, Eszperantó tér
2009. SZEPTEMBER 05., 21:00
Harkány, Zsigmondy sétány, Szabadtéri Színpad
2009. AUGUSZTUS 30., 19:30
Mezőkeresztes, Népkert
2009. AUGUSZTUS 29., 20:30
Budaörs, Fő utca
2009. AUGUSZTUS 28., 20:30
Emőd, Szabadtéri Színpad a Polgármesteri Hivatal előtt
2009. AUGUSZTUS 22., 21:00
Kompolt, BRAVO Fesztivál
2009. AUGUSZTUS 21., 20:00
Paks, ASE Sportcsarnok
2009. AUGUSZTUS 20., 21:00
Újkígyós, Szabadtéri Színpad
2009. AUGUSZTUS 19., 20:30
Hajdúböszörmény, Bocskai tér (Főtér)
2009. AUGUSZTUS 15., 20:30
Mezőkövesd, Zsóry-fürdő
2009. AUGUSZTUS 08., 21:00
Vásárosnamény – Gergelyiugornya, Tisza-part
2009. AUGUSZTUS 07., 20:00
Tihany, Szabadtéri Színpad
2009. AUGUSZTUS 01., 21:00
Uzsa , Hubertusz
2009. JÚLIUS 31., 20:00
Jászberény, Szabadtéri Színpad
2009. JÚLIUS 26., 20:00
Pilis , Piactér
2009. JÚLIUS 25., 21:00
Vác, Duna-korzó
2009. JÚLIUS 24., 21:00
Gyula, Várkert
2009. JÚLIUS 19., 21:00
Gyomaendrőd, A Bowling Treff udvara
2009. JÚLIUS 18., 21:00
Mágocs, Sportpálya
2009. JÚLIUS 17., 20:00
Fertőrákos, Fertő-tavi vizitelep – Strand (Fertőrákos mellett)
2009. JÚLIUS 16., 21:00
Balassagyarmat, Vizy Zsigmond úti sporttelep (Loksi Pálya)
2009. JÚLIUS 12., 21:00
Baja, Szentháromság tér (Nagyszínpad)
2009. JÚLIUS 11., 21:00
Beremend, A Megbékélés Kápolnája (Szabadtéri Színpad)
2009. JÚLIUS 04., 21:00
Abádszalók, Szabadtéri Színpad
2009. JÚLIUS 03., 21:00
Dombrád, Tisza-part
2009. JÚNIUS 28., 20:30
Kazincbarcika / Dédestapolcsány, Lázbérci víztározó gátja
2009. JÚNIUS 27., 21:00
Hatvan, Népkert – Sporttelep
2009. JÚNIUS 26., 21:00
Füzesgyarmat, Sportpálya, Kossuth Lajos 87.
2009. JÚNIUS 23., 20:00
Budapest – ELMARAD!!!, Terasz 09, Koncertszínház – Városligeti Műjégpálya – ELMARAD!!!
2009. JÚNIUS 21., 20:30
Esztergom, Széchenyi tér
2009. JÚNIUS 20., 20:30
Zánka, Balaton part
2009. JÚNIUS 19., 21:30
Sárbogárd, Ifjúsági Park, Tury Miklós utca
2009. JÚNIUS 14., 21:30
Üröm, a Polgármesteri Hivatal előtti tér
2009. JÚNIUS 13., 21:00
Nagyecsed, Vásártéri Szabadtéri Színpad
2009. JÚNIUS 12., 21:00
Szigetszentmiklós, Kéktó Szabadidőpark
2009. JÚNIUS 06., 20:30
Csókakő, A vár alatti Előadótér
2009. JÚNIUS 05., 21:00
Rimaszombat (Rimavská Sobota), Szabadtéri Színpad/Amfiteáter
2009. MÁJUS 31., 20:00
Füzesabony, Sportpálya
2009. MÁJUS 30., 21:00
Naszvad (Nesvady), a helyi Művelődési Központ szabadtéri színpada
2009. MÁJUS 28., 20:30
Békéscsaba, a Sportcsarnok zöldövezete
2009. MÁJUS 23., 20:30
Tiszaújváros, Városház tér
2009. MÁJUS 22., 19:00
Nyíregyháza, Bujtosi Szabadidő Csarnok
2009. MÁJUS 16., 20:30
Tárnok, Kőfejtő
2009. MÁJUS 15., 22:30
Dunaújváros, Szalki-sziget, Alsó Duna part
2009. MÁJUS 09., 20:00
Szécsény, Szabadtéri Színpad
2009. MÁJUS 07., 20:30
Miskolc, Egyetemváros
2009. MÁJUS 01., 19:30
Salgótarján, Tóparty Fesztivál 2009
2009. ÁPRILIS 30., 21:00
Eger, Eszterházy Főiskola
2009. ÁPRILIS 25., 20:00
Erdőszentgyörgy (Sangeorgiu de Padure), Főtér
2009. ÁPRILIS 24., 20:00
Kézdivásárhely , Sportcsarnok
2009. ÁPRILIS 18., 20:00
Dunaszerdahely, Főtér
2009. ÁPRILIS 17., 21:00
Keszthely, Pannon Egyetem Georgikon Kar
2009. ÁPRILIS 02., 23:00
Budapest, ELTE Diáknap
2009. MÁRCIUS 14., 19:00
Debrecen, Főnix Csarnok
2009. FEBRUÁR 18., 19:00
Pécs, Lauber Dezső Városi Sportcsarnok
2008. DECEMBER 27., 22:00
Ada (Vajdaság, Szerbia), Főtér
2008. DECEMBER 04., 20:00
Budapest, Városliget -Vajdahunyadvár
2008. NOVEMBER 29., 19:00
Nagykanizsa, NTE Városi Sportcsarnok
2008. NOVEMBER 28., 19:00
Győr, Egyetemi Sportcsarnok
2008. NOVEMBER 14., 19:00
Üllő, Városi Sportcsarnok
2008. NOVEMBER 04., 20:00
Budapest, Vórosliget -Vajdahunyadvár
2008. OKTÓBER 23., 20:00
Szigetvár, Városi Sportcsarnok
2008. OKTÓBER 18., 18:00
Csorna, Premontrei Park
2008. OKTÓBER 17., 18:00
Sopron, Fő tér
2008. OKTÓBER 09., 20:30
Miskolc, Egyetemváros
2008. OKTÓBER 05., 18:00
Budapest – SYMA Csarnok, \”A\” Csarnok, Bertaudio Színpad
2008. OKTÓBER 03., 19:00
Arad, Go-kart pálya
2008. SZEPTEMBER 28., 19:30
Budapest – Csepel, Karácsony Sándor u.
2008. SZEPTEMBER 27., 20:00
Demecser, Városi Sporttelep
2008. SZEPTEMBER 26., 19:30
Gönc, TSZ porta
2008. SZEPTEMBER 24., 20:00
Pécs, PTE ÁOK Aula
2008. SZEPTEMBER 21., 19:00
Szekszárd, Béla király tér
2008. SZEPTEMBER 20., 20:00
Marcali, A Sporcsarnok melletti Rendezvénysátor
2008. SZEPTEMBER 18., 23:00
BME – Budapest, Egyetemi Napok
2008. SZEPTEMBER 14., 19:00
Gödöllő, Sörfesztivál
2008. SZEPTEMBER 13., 20:30
Nagybánya (Erdély), Főtér
2008. SZEPTEMBER 12., 20:00
Bábolna, Kereskedőudvar,Rendezvénysátor
2008. AUGUSZTUS 30., 23:30
Sitke, A kápolna előtti domboldal
2008. AUGUSZTUS 30., 17:00
Sláger Rádió Megaparty, Budapest
2008. AUGUSZTUS 29., 19:00
Királyhelmec, Csonkavár
2008. AUGUSZTUS 24., 21:00
Nagypáli, Ökofesztivál
2008. AUGUSZTUS 23., 20:30
Halásztelek, Sportcentrum
2008. AUGUSZTUS 21., 21:00
Mosonmagyaróvár, Flesch Károly Kulturális Központ parkolója
2008. AUGUSZTUS 20., 20:30
Csenger, Szent István tér
2008. AUGUSZTUS 19., 21:30
Hódmezővásárhely, Andrássy út – Szent István tér
2008. AUGUSZTUS 18., 21:00
Esztergom, Mindszenty tér
2008. AUGUSZTUS 17., 21:00
Gyömrő, Tófürdő
2008. AUGUSZTUS 17., 18:15
Zsámbok, József Attila 4.
2008. AUGUSZTUS 16., 21:00
Tarnalelesz, Művelődési Ház Szabadtéri Színpad
2008. AUGUSZTUS 15., 20:30
Tiszatenyő, Szent István Park Szabadtéri Színpad
2008. AUGUSZTUS 10., 20:00
Zalalövő, Borostyán tó Szabadtéri Színpad
2008. AUGUSZTUS 09., 21:00
Abádszalók, Szabadtéri Színpad
2008. AUGUSZTUS 08., 21:00
Vásárosnamény – Gergelyiugornya, Tisza-part
2008. AUGUSZTUS 03., 20:00
Simonyifalva/Satu Nou, .
2008. AUGUSZTUS 02., 21:00
Kiskunmajsa, Thermálfürdő Szabadtéri Színpad
2008. AUGUSZTUS 01., 21:45
Nyírbátor, Gyógyfürdő és Camping
2008. JÚLIUS 27., 21:00
Tamási, Lovaspálya
2008. JÚLIUS 26., 21:00
Hernádnémeti, A Munk-kastély parkja
2008. JÚLIUS 25., 20:30
Tihany, Szabadtéri Színpad
2008. JÚLIUS 23., 21:00
Marosvásárhely, Week-end telep
2008. JÚLIUS 20., 21:00
Tök, Sportpálya
2008. JÚLIUS 19., 21:00
Gyomaendrőd, Bowling Treff, Fő u. 81/1
2008. JÚLIUS 18., 20:30
Nagykörű, Sportpálya
2008. JÚLIUS 17., 21:30
Balassagyarmat, Ipari Park
2008. JÚLIUS 16., 23:00
Dunaújváros, Szalki-sziget
2008. JÚLIUS 13., 21:00
Kocs, Faluház és környéke
2008. JÚLIUS 12., 20:30
Uzsa , Hubertus
2008. JÚLIUS 11., 21:00
Siófok, Szabadtéri Színpad
2008. JÚLIUS 06., 20:30
Mórahalom, Sportpálya
2008. JÚLIUS 05., 21:00
Körösladány, Wenckheim úti Szabadtéri Színpad
2008. JÚLIUS 04., 21:00
Nagyszalonta/Salonta, Piactér
2008. JÚNIUS 28., 21:00
Inám/Dolinka (Szlovákia), Focipálya
2008. JÚNIUS 27., 20:00
Hédervár, A Kastélyszálloda parkja
2008. JÚNIUS 22., 20:30
Nagyszénás, A Művelődési Ház parkja
2008. JÚNIUS 21., 20:30
Zánka, Gyermek és Ifjusági Cemtrum
2008. JÚNIUS 13., 19:00
Budapest, XV. ker., Rákospalota, Karácsony Benő Park
2008. JÚNIUS 07., 20:30
Barcs, Drávavölgye Középiskola Sportcsarnok
2008. JÚNIUS 06., 20:00
Répcelak, A Művelődési Ház mögötti terület
2008. JÚNIUS 01., 21:00
Hajdóböszörmény, Főtér
2008. MÁJUS 30., 20:00
Budapest – Pesthidegkút, Klebelsberg Kuno Kulturális és Művészeti Központ, Amfiteátrum
2008. MÁJUS 28., 21:00
Nagykároly/Carei (Erdély), Strand
2008. MÁJUS 25., 20:30
Szeged, Móra Park
2008. MÁJUS 24., 20:00
Kiskőrös, A Mővelődési Központ melleti alkalmi szabadtéri színpad
2008. MÁJUS 23., 20:00
Rozsnyó (Roznava), Futballpálya
2008. MÁJUS 21., 20:30
Békéscsaba, A Sporcsarnok melletti terület
2008. MÁJUS 17., 20:00
Torontál Torda (Vajdaság), Sportpálya
2008. MÁJUS 16., 21:00
Tárnok, Kőfejtő
2008. MÁJUS 02., 20:00
Nagykálló Harangod, Téka-Tábor
2008. MÁJUS 01., 20:30
Komárom, Dunapart, Szabadtéri Színpad
2008. ÁPRILIS 30., 20:00
Kiskunfélegyháza, KÉSZ Aréna Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok
2008. ÁPRILIS 25., 21:30
Eger, Eszterházy Főiskola (Líceum)
2008. ÁPRILIS 23., 21:00
Szolnok, Student Kollégium Nagyterme
2008. ÁPRILIS 19., 19:00
Tapolca, Rendezvénycsarnok
2008. ÁPRILIS 18., 19:00
Felbár (Horny Bar), A volt kórház épülete
2008. ÁPRILIS 03., 22:30
Budapest , ELTE, Budaörsi Napok
2008. MÁRCIUS 31., 20:00
Siófok, Fő tér
2008. MÁRCIUS 23., 20:00
Nyúl, Sportpálya (Rendezvénysátor)
2008. MÁRCIUS 21., 19:00
Gyöngyös, Sport- és Rendezvénycsarnok
2008. MÁRCIUS 15., 19:00
Miskolc, Városi Sporcsarnok
2008. MÁRCIUS 14., 19:00
Kaposvár, Városi Sportcsarnok
2008. FEBRUÁR 23., 18:00
18. születésnapi örömkoncert – Budapest, Symbol Budapest, Bécsi út 56.
2008. FEBRUÁR 01., 20:00
Mohács, Busófesztivál, Fesztiválsátor (Szentháromság u.1-3.)
2008. JANUÁR 16., 18:30
Szabadka, Főtér
2007. DECEMBER 28., 19:00
BUDAPEST, PAPP LÁSZLÓ BUDAPEST SPORTARÉNA
2007. SZEPTEMBER 16., 20:00
Gyula, a gyulavári kastély megnyitója
2007. SZEPTEMBER 15., 21:00
Szeged, Mars tér
2007. SZEPTEMBER 08., 21:30
Kozármisleny, Sportcsarnok
2007. SZEPTEMBER 07., 20:40
Székesfehérvár, X. Jubileumi Fehérvári Zenei Napok
2007. SZEPTEMBER 02., 20:00
Marosvásárhely, Főtér (a Kultúrpalota előtt)
2007. AUGUSZTUS 25., 20:00
Milota, VI. Nemzetközi Diófesztivál
2007. AUGUSZTUS 20., 21:00
Orosháza , Gyopárosfürdő
2007. AUGUSZTUS 19., 20:30
Polgár, a Kálvária-domb előtti terület
2007. AUGUSZTUS 18., 20:30
Balatonboglár, Platán Strand
2007. AUGUSZTUS 12., 21:00
Tótszerdahely, Rétesfesztivál
2007. AUGUSZTUS 11., 21:00
Uzsa , Hubertus
2007. AUGUSZTUS 10., 21:00
Vásárosnamény , Gergelyiugornya, Tisza-part
2007. AUGUSZTUS 05., 21:00
Medgyesegyháza, Dinnyefesztivál
2007. AUGUSZTUS 04., 21:00
Kisköre, Szabadvízi strand
2007. AUGUSZTUS 03., 21:00
Encs, –
2007. AUGUSZTUS 02., 22:00
Kazincbarcika, sportközpont
2007. JÚLIUS 29., 20:30
Hernádnémeti, Kastélykert
2007. JÚLIUS 28., 21:30
Körmend, a Batthyány kastély udvara
2007. JÚLIUS 27., 20:00
Szombathely (ELMARAD!!!), Sláger Rádió megaparty
2007. JÚLIUS 26., 21:00
Hajdúszoboszló, Strand
2007. JÚLIUS 25., 21:00
Marosvásárhely [ELMARAD!!!], Félsziget Fesztivál
2007. JÚLIUS 22., 21:00
Tamási, Lovaspálya
2007. JÚLIUS 21., 21:00
Abádszalók, Szabadtéri Színpad
2007. JÚLIUS 15., 21:00
Pilisszentiván, .
2007. JÚLIUS 14., 23:00
Balassagyarmat, Ipari Park
2007. JÚLIUS 14., 20:00
Letkés, sportpálya
2007. JÚLIUS 13., 21:00
Siklós, Várszínház
2007. JÚLIUS 12., 22:00
Tokaj, Hegyalja fesztivál 2007
2007. JÚLIUS 07., 21:00
Sopron [ELMARAD!!!], .
2007. JÚLIUS 07., 21:00
Nyírmeggyes, .
2007. JÚLIUS 06., 20:30
Tihany, Szabadtéri Színpad
2007. JÚLIUS 05., 21:00
Ada (Szerbia), Futballpálya
2007. JÚNIUS 30., 20:30
Királyhelmec, Kráµovský Chlmec
2007. JÚNIUS 29., 19:30
Kisvárda, .
2007. JÚNIUS 28., 22:30
Kőröstarcsa, –
2007. JÚNIUS 24., 21:00
Pusztaföldvár [ELMARAD!!!], .
2007. JÚNIUS 23., 20:30
Zánka, Zánkai Gyermek- és Üdülő Centrum
2007. JÚNIUS 22., 21:00
Tata, Víz, Zene, Virág Fesztivál
2007. JÚNIUS 16., 21:00
Pécs, Sláger Rádió Megaparty (ELMARAD)
2007. JÚNIUS 09., 21:00
Pilis, Piactér
2007. JÚNIUS 02., 21:00
Tárnok, Kőfejtő
2007. MÁJUS 26., 20:00
Pilisszántó, Sziklaszínház
2007. MÁJUS 25., 20:00
Révkomárom, Komarno
2007. MÁJUS 24., 20:00
Galánta, Galanta
2007. MÁJUS 23., 21:00
Békéscsaba, Sörfesztvál
2007. MÁJUS 20., 20:00
Köbölkút, Gbelce
2007. MÁJUS 19., 20:00
Kolon, Kolinany
2007. MÁJUS 18., 21:00
Gyomaendrőd, Treff Bowling Club
2007. MÁJUS 12., 20:00
Pécs, Sörfesztivál
2007. MÁJUS 11., 20:00
Somorja, Samorin
2007. MÁJUS 07., 20:00
Szepsi, Moldava nad Bodvou
2007. MÁJUS 06., 20:00
Fülek, Filakovo
2007. MÁJUS 02., 22:00
Miskolc, Egyetemi Napok
2007. ÁPRILIS 30., 21:00
Záhony, .
2007. ÁPRILIS 28., 21:00
Pannonhalma, III. Pannonhalmi Generációk Találkozása
2007. ÁPRILIS 27., 21:00
Eger, Eszterházy Főiskola
2007. ÁPRILIS 26., 22:00
Budapest, Testnevelési Egyetem
2007. MÁRCIUS 31., 19:00
Mór, Wekerle Sándor Szabadidőközpont
2007. MÁRCIUS 29., 22:30
Budaörs, ELTE Budaörsi Kollégium
2007. MÁRCIUS 24., 19:00
Dabas, Diego sportcsarnok
2007. MÁRCIUS 15., 19:00
Kecskemét, Új városi sportcsarnok
2007. JANUÁR 29., 19:00
Komló, Színház- és Hangversenyterem
2006. DECEMBER 31., 21:30
Nagyvárad, központ
2006. DECEMBER 27., 19:00
Debrecen, Főnix Csarnok
2006. MÁJUS 15., 22:30
Dunaújváros, Szalki-sziget, Alsó Duna part

Szólj hozzá!
Hirdetés
Hirdetés

Retró édességek, amiket mindenki imádott

Bangó Margit: Darumadár, ha elszállsz