in

Foci 2020. évi nyári olimpiai játékok – íme a program

Foci 2020. évi nyári olimpiai játékok – íme a program

AZ OLIMPIA LABDARÚGÓVERSENYÉNEK MENETRENDJE/EREDMÉNYEI

FÉRFIAK
JÚLIUS 22., CSÜTÖRTÖK

1. FORDULÓ
A-CSOPORT
Mexikó
–Franciaország 4–1
Japán–Dél-Afrika 1–0

B-CSOPORT
Új-Zéland
–Dél-Korea 1–0
Honduras–Románia 0–1

C-CSOPORT
Egyiptom–Spanyolország 0–0
Argentína–Ausztrália 0–2

D-CSOPORT
Elefántcsontpart
–Szaúd-Arábia 2–1
Brazília–Németország 4–2

JÚLIUS 25., VASÁRNAP
2. FORDULÓ
A-CSOPORT
Franciaország–Dél-Afrika 4–3
Japán–Mexikó 2–1
B-CSOPORT
Új-Zéland–Honduras 2–3
Románia–Dél-Korea 0–4
C-CSOPORT
Egyiptom–Argentína 0–1
Ausztrália–Spanyolország 0–1
D-CSOPORT
Brazília–Elefántcsontpart 0–0
Szaúd-Arábia–Németország 2–3

JÚLIUS 28., SZERDA
3. FORDULÓ
A-CSOPORT
Franciaország–Japán 0–4
Dél-Afrika–Mexikó 0–3
A csoport végeredménye: 1.  Japán 9 pont, 2. Mexikó 6, 3. Franciaország 3, Dél-Afrika 0
B-CSOPORT
Dél-Korea–Honduras 6–0
Románia–Új-Zéland 
0–0
A csoport végeredménye: 1. Dél-Korea 6 pont, 2. Új-Zéland 4, 
3. Románia 4, 4. Honduras 3
C-CSOPORT
Ausztrália–Egyiptom 0–2
Spanyolország–Argentína 1–1
A csoport végeredménye: 1. Spanyolország 5 pont, 2. Egyiptom 4, 3. Argentína 4., Ausztrália 3.
D-CSOPORT
Németország–Elefántcsontpart 1–1
Szaúd-Arábia–
Brazília 1–3
A csoport végeredménye: 1. Brazília 7 pont, 2. Elefántcsontpart 5, 
3. Németország 4, 4. Szaúd-Arábia 0

JÚLIUS 31., SZOMBAT
Spanyolország–Elefántcsontpart 5–2
Japán–Új-Zéland 0–0 – TIZENEGYESEKKEL 4–2
Brazília–Egyiptom 1–0
Mexikó
–Dél-Korea 6–3

AUGUSZTUS 3., KEDD
ELŐDÖNTŐ
Mexikó–Brazília 0–0, tizenegyesek után 1–4
Japán–Spanyolország 0–0, hosszabbítás után 0–1

AUGUSZTUS 6, PÉNTEK
BRONZMECCS
Mexikó–Japán 3–1

AUGUSZTUS 7., SZOMBAT
DÖNTŐ
13.30: Brazília–Spanyolország

NŐK

JÚLIUS 21., SZERDA
1. FORDULÓ
E-CSOPORT
Nagy-Britannia
–Chile 2–0
Japán–Kanada 1–1
F-CSOPORT
Kína–Brazília 0–5
Zambia–Hollandia 3–10
G-CSOPORT
Svédország
–Egyesült Államok 3–0
Ausztrália
–Új-Zéland 2–1

JÚLIUS 24., SZOMBAT
2. FORDULÓ
E-CSOPORT
Chile–Kanada 1–2
Japán–Nagy Britannia 0–1
F-CSOPORT
Kína–Zambia 4–4
Hollandia–Brazília 3–3
G-CSOPORT
Svédország
–Ausztrália 4–2
Új-Zéland–Egyesült Államok 1–6

JÚLIUS 27., KEDD
3. FORDULÓ
E-CSOPORT
Kanada–Nagy-Britannia 1–1
Chile–Japán 0–1
F-CSOPORT
Hollandia
–Kína 8–2
Brazília–Zambia 1–0

JÚLIUS 30., PÉNTEK
NEGYEDDÖNTŐK
Kanada–
Brazília 0–0 – TIZENEGYESEKKEL 4–3
Nagy-Britannia–Ausztrália 3–3 – HOSSZABBÍTÁSBAN 3–4
Svédország–
Japán 3–1
Hollandia–Egyesült Államok 2–2 – TIZENEGYESEKKEL 2–4

AUGUSZTUS 2., HÉTFŐ
ELŐDÖNTŐK

Egyesült Államok–Kanada 0–1
Ausztrália–Svédország 0–1

AUGUSZTUS 5. CSÜTÖRTÖK
BRONZMECCS
Egyesült Államok–Ausztrália 4–3

AUGUSZTUS 6., PÉNTEK
DÖNTŐ
Svédország–Kanada 1–1 –TIZENEGYESEKKEL 2–3

Szólj hozzá!
Hirdetés
Ajánló:

Olimpia 2021 menetrend – íme a program

Meryem 20. rész videa – nézd online