in

Olimpia 2021 menetrend – íme a program

Olimpia 2021 menetrend – íme a program.

AUGUSZTUS 7., SZOMBAT – ÖSSZEFOGLALÓ

A MAGYAR VERSENYZŐK NAPI PROGRAMJA/EREDMÉNYEI

Birkózás
11.45: Muszukajev Iszmail (férfi szabadfogás 65 kg) – vigaszág, bronzmérkőzés, elődöntő

Kajak-kenu
2.30:
 Balla Virág, Takács Kincső (női C–2 500 m)
2.52: Adolf Balázs (férfi C–1 1000 m)
3.07: Magyarország (női, K–4 500 m)
3.28: Magyarország (férfi K–4 500 m) – elődöntők
Döntők: 4.37, 4.53, 5.19, 5.37

Öttusa
7.54:
 Marosi Ádám, Kasza Róbert – úszás
8.45: bónusz vívás
10.15: lovaglás
12:30: kombinált szám

Vízilabda

magyar női válogatott – bronzmérkőzés
6.40: Magyarország–Orosz csapat

A NAP ARANYÉRMESEI

ATLÉTIKA
női maratoni – aranyérmes
női magasugrás – aranyérmes
női 10 000 m – aranyérmes
férfi gerelyhajítás – aranyérmes
férfi 1500 m – aranyérmes
női 4×400 m váltó – aranyérmes
férfi 4×400 m váltó – aranyérmes

BASEBALL
férfiak – aranyérmes

BIRKÓZÁS
férfi szabadfogás 65 kg – aranyérmes
férfi szabadfogás 97 kg – aranyérmes
női 50 kg – aranyérmes

GOLF
női verseny – aranyérmes

KAJAK-KENU
női C–2 500 m – aranyérmes
női K–4 500 m – aranyérmes
férfi C–1 1000 m – aranyérmes
női K–4 500 m – aranyérmes

KARATE
női +61 kg – aranyérmes
férfi +75 kg – aranyérmes

KÉZILABDA
férfiak – aranyérmes

KOSÁRLABDA
férfiak – aranyérmes

LABDARÚGÁS
férfiak – aranyérmes

LOVAGLÁS
díjugratás, csapat – aranyérmes

MŰUGRÁS
férfi toronyugrás – aranyérmes

ÖKÖLVÍVÁS
férfi 52 kg – aranyérmes
férfi 75 kg – aranyérmes
női 51 kg – aranyérmes
női 69 kg – aranyérmes

ÖTTUSA
férfi verseny – aranyérmes

PÁLYAKERÉKPÁR
női madison – aranyérmes

RITMIKUS GIMNASZTIKA
egyéni összetett – aranyérmes

STRANDRÖPLABDA
férfi  torna – aranyérmes

SZINKRONÚSZÁS
csapatverseny – aranyérmes

VÍZILABDA
női torna – aranyérmes

NAPI PROGRAM

ATLÉTIKA
0.00: női maratoni
DÖNTŐK
12.35: női magasugrás
12.45: női 10 000 méteres síkfutás
13.00: férfi gerelyhajítás
13.40: férfi 1500 méteres síkfutás
14.30: női 4×400 méteres váltófutás
14.30: 
férfi 4×400 méteres váltófutás
14.50: férfi 4×400 méteres váltófutás

BASEBALL
BRONZMÉRKŐZÉS
5.00: 
Dominikai Köztársaság–Dél-Korea
DÖNTŐ
12.00: Egyesült Államok–Japán

BIRKÓZÁS
11.45:
 női 50 kg, férfi szabadfogás 65 kg és 97 kg – vigaszág, bronzmérkőzés, döntő

GOLF
0.30: 
nők, 4. kör

KAJAK-KENU
ELŐDÖNTŐK
2.30: 
női kenu kettes (C–2) 500 méter – 2 elődöntő
2.30: Balla Virág, Takács Kincső (1. futam)
2.44: férfi kenu egyes (C–1) 1000 méter – 2 elődöntő
2.52: Adolf Balázs (2. futam)
3.07: női kajak négyes (K–4) 500 méter – 2 elődöntő
3.07: Magyarország – Kozák Danuta, Csipes Tamara, Kárász Anna, Bodonyi Dóra (1. futam)
3.21: férfi kajak négyes (K–4) 500 méter – 2 elődöntő
3.28: Magyarország – Nádas Bence, Bél
DÖNTŐK
4.30: női kenu kettes (C–2) 500 méter – B-döntő
4.37: női kenu kettes (C–2) 500 méter – A-döntő
4.45:
 férfi kenu egyes (C–1) 1000 méter – B-döntő
4.53: férfi kenu egyes (C–1) 1000 méter – A-döntő
5.12: női kajak négyes (K–4) 500 méter – B-döntő
5.19: női kajak négyes (K–4) 500 méter – A-döntő
5.37: férfi kajak négyes (K–4) 500 méter – A-döntő

KARATE
07.00: női +61 kg – selejtezők, elődöntők, döntő; férfi +75 kg – selejtezők, elődöntők, döntő

KÉZILABDA
FÉRFIAK
BRONZMÉRKŐZÉS
10.00: Egyiptom–Spanyolország
DÖNTŐ
14.00: Franciaország–Dánia

KOSÁRLABDA
FÉRFIAK
DÖNTŐ
4.30: Franciaország–Egyesült Államok
BRONZMÉRKŐZÉS
13.00: Szlovénia–Ausztrália
NŐK
BRONZMÉRKŐZÉS
9.00:

LABDARÚGÁS
FÉRFIAK
DÖNTŐ
13.30: Brazília–Spanyolország

LOVAGLÁS
12.00: díjugratás, csapat – döntő

MŰUGRÁS
3.00: 
férfi toronyugrás – elődöntő
8.00: férfi toronyugrás – döntő

MŰÚSZÁS
12.30: csapatverseny, szabadprogram

ÖKÖLVÍVÁS
DÖNTŐK
7.00: férfi 52 kg
7.15:
 női 51 kg
7.45: férfi 75 kg
8.15: női 69 kg

ÖTTUSA
FÉRFIAK
7.30: 
úszás – 6 futam
7.54: Marosi Ádám és Kasza Róbert (5. futam)
8.45: bónusz vívás
10.15: lovaglás

12.30: Laser Run – lövészet és futás (kombinált szám)

PÁLYAKERÉKPÁR
8.30: női sprint – nyolcaddöntő, vigaszág, negyeddöntő; férfi keirin – első forduló, vigaszág; férfi madison – döntő

RITMIKUS GIMNASZTIKA
3.00: kéziszercsapat – selejtező
7.50: egyéni összetett – selejtező, döntő

RÖPLABDA
FÉRFIAK
BRONZMÉRKŐZÉS
6.30: Argentína–Brazília
DÖNTŐ
14.15: Franciaország–Orosz csapat

STRANDRÖPLABDA
FÉRFIAK
BRONZMÉRKŐZÉS
3.00:
DÖNTŐ
4.30: 

VÍZILABDA
NŐK
HELYOSZTÓK
A 7. HELYÉRT
2.30: 
Kína–Kanada
AZ 5. HELYÉRT
4.00: Hollandia–Ausztrália
BRONZMÉRKŐZÉS
6.40: Magyarország–Orosz csapat
DÖNTŐ
9.30: Spanyolország–Egyesült Államok

AZ OLIMPIAI PROGRAM NAPI BONTÁSBAN

–2. NAP – JÚLIUS 21., SZERDA
• –1. NAP – JÚLIUS 22., CSÜTÖRTÖK
• 1. NAP – JÚLIUS 23., PÉNTEK
• 2. NAP – JÚLIUS 24., SZOMBAT
• 3. NAP – JÚLIUS 25., VASÁRNAP
• 4. NAP – JÚLIUS 26., HÉTFŐ
• 5. NAP – JÚLIUS 27., KEDD
• 6. NAP – JÚLIUS 28., SZERDA
• 7. NAP – JÚLIUS 29., CSÜTÖRTÖK
• 8. NAP – JÚLIUS 30., PÉNTEK
• 9. NAP – JÚLIUS 31., SZOMBAT
• 10. NAP – AUGUSZTUS 1., VASÁRNAP
• 11. NAP – AUGUSZTUS 2., HÉTFŐ
• 12. NAP– AUGUSZTUS 3., KEDD
• 13. NAP – AUGUSZTUS 4., SZERDA
• 14. NAP – AUGUSZTUS 5., CSÜTÖRTÖK
• 15. NAP – AUGUSZTUS 6., PÉNTEK
• 16. NAP – AUGUSZTUS 7., SZOMBAT
• 17. NAP – AUGUSZTUS 8., VASÁRNAP •

Szólj hozzá!
Hirdetés
Ajánló:

Halász Judit koncertek, fellépések – időpontok, helyszínek

Foci 2020. évi nyári olimpiai játékok – íme a program